Oryginalne egzemplarze prac egzaminacyjnych wykonane przez kandydatów podczas wstępnego egzaminu praktycznego (stacjonarnie na uczelni) w ramach postępowania rekrutacyjnego na rok akademicki 2024/2025 w Akademii Sztuk Pięknych im. Władysława Strzemińskiego w Łodzi będą wydawane przez sekretariat komisji rekrutacyjnej kierunku w budynku uczelni przy ul. Wojska Polskiego 121 w terminie:

Kandydaci przystępujący do egzaminu wstępnego praktycznego, zobowiązani są przynieść ze sobą na egzamin praktyczny niżej wymienione przybory i materiały:

Akademia Sztuk Pięknych im. Władysława Strzemińskiego w Łodzi informuje, że w związku z wypowiedzeniem przez Republikę Białorusi umowy z Rzecząpospolitą Polską o wzajemnym uznawaniu dyplomów i stopni naukowych, świadectwa i dyplomy wydane w Białorusi bez względu na datę ich wydania będą musiały zostać poddane dodatkowej procedurze.

Kandydaci na studia, zainteresowani noclegiem w Domu Studenta w czasie trwania egzaminów wstępnych, mogą zarezerwować nocleg w akademiku pod adresem e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Dom Studenta mieści się przy ul. Młynarskiej 42A w Łodzi.

do góry