• Miniatura
  Filename: jundo_powroty.jpg
  Size: 153.59 KB

W Hali Odlotów Portu Lotniczego im. Władysława Reymonta w Łodzi od 26 lipca 2024 r. prezentowana będzie wystawa grafik dra hab. Roberta Jundo prof. uczelni, współprowadzącego Pracownię Technik Cyfrowych w Instytucie Grafiki Artystycznej Akademii Sztuk Pięknych w Łodzi.

 • Miniatura
  Filename: sennik.jpg
  Size: 156.49 KB

Galeria Madame Chromatique w Łodzi, ul. Targowa 81, w dniu 26 07 2024 o godz. 18.30 zaprasza na wystawę Pracowni Technik Cyfrowych prowadzonej przez prof. Grzegorza Chojnackiego i dr hab. Roberta Jundo prof. uczelni w Instytucie Grafiki Artystycznej, łódzkiej ASP. Jest to przegląd prac semestralnych wykonanych w technice grafiki cyfrowej, której tematem przewodnim był sennik.

 • miniatura
  Filename: mini_jundo.jpg
  Size: 37.52 KB

Prof. dr Li Xu to wybitny, chiński artysta wizualny, grafik, pedagog i kurator. Uzyskał tytuł magistra projektowania komunikacji wizualnej w Pradze oraz tytuł doktora na Uniwersytecie Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie. Stypendysta Uniwersytetu Sztuki i Projektowania w Offenbach w Niemczech.

 • miniatura
  Filename: mini.jpg
  Size: 53.18 KB
 • plakat
  Filename: plakat1000.jpg
  Size: 265.4 KB

Zapraszamy na wyjątkową wystawę prac pedagogów z Instytutu Grafiki Artystycznej Akademii Sztuk Pięknych im. Władysława Strzemińskiego w Łodzi, która odbędzie się w dniach 9-22 lipca 2024 w Galerii FLU w Belgradzie, Galerii Wydziału Sztuk Pięknych ASP w Belgradzie, przy głównym deptaku Belgradu ulicy Knez Mihailova. Celem wystawy jest promowanie polskiej sztuki i kultury poprzez prezentację różnorodnych dzieł wykorzystujących techniki graficzne, takie jak grafika komputerowa, litografia, metal, sitodruk, drzeworyt i linoryt.

 • miniatura
  Filename: wystawalauretow_miniatura.jpg
  Size: 138.45 KB

Już 5 lipca 2024 r. o godz. 18.30 w Galerii Madame Chromatique otworzy się wystawa laureatów wybranych przez Fundację Madame Chromatique w 41. Konkursie im. Władysława Strzemińskiego - Sztuki Piękne. Swoje prace zaprezentuje na niej troje studentów Akademii Sztuk Pięknych w Łodzi: Amelia Zawadzka, Weronika Janisz oraz Wojciech Gomularz.

 • miniatura
  Filename: trofea.jpg
  Size: 98.44 KB

Wirtualna Galeria Pixel Akademii Sztuk Pięknych w Łodzi zaprasza na wystawę "Trofea" dr inż. Marcina Dziomdziory dydaktyka ASP Łódź.

Już 6 lipca (sobota) 2024 o godz. 14.00 zapraszamy na wernisaż wystawy absolwentów studiów podyplomowych kierunku Projektowanie Graficzne. Odbędzie się on w Galerii Hol, mieszczącej się na parterze budynku CPM. Na wystawie prezentowane będą prace powstałe w roku akademickim 2023/2024.

Serdecznie zapraszamy na wernisaż wystawy absolwentów studiów podyplomowych kierunku Ilustracja i Komiks z Elementami Preprodukcji Gier i Filmów. Odbędzie się on w sobotę 6 lipca 2024 o godz. 14.30 w Galerii AULA mieszczącej się na I piętrze budynku CPM. Na wystawie prezentowane będą prace powstałe w roku akademickim 2023/2024 w toku dwusemestralnych studiów podyplomowych. 

Zapraszamy serdecznie na wernisaż wystawy pt. „Alicja Habisiak-Matczak. Obiekty”, który odbędzie się w czwartek, 4 lipca 2024 r. o godzinie 13.00 w Galerii OdNowa na Akademii Sztuk Pięknych im. Władysława Strzemińskiego w Łodzi.

W Galerii Biała Ściana już w najbliższą niedzielę, 30 czerwca o godz. 10.00 otworzy się wystawa absolwentów studiów podyplomowych kierunku tworzenie dzieł malarskich i rysunkowych.

Zapraszamy na wystawę „Localhost”, która otworzy się 28 czerwca 2024 r. o godz. 19:00 w Akademickim Centrum Designu, prezentującą prace dyplomowe Instytutu Fotografii i Multimediów Akademii Sztuk Pięknych w Łodzi.

 • miniatura
  Filename: powrotyjundo_miniatura.jpg
  Size: 163.68 KB

W Galerii 9 w Pradze (Czechy) od 15 lipca 2024 r. prezentowana będzie wystawa grafik "Powrót" dra hab. Roberta Jundo, prof. uczelni, współprowadzącego Pracownię Technik Cyfrowych w Instytut Grafiki Artystycznej Akademii Sztuk Pięknych w Łodzi.

do góry