Serdecznie zapraszamy pracowników uczelni, jak i studentów, do udziału w II Międzynarodowym Kongresie „Klimatyczna Regeneracja Miast”, który odbędzie się w EC1 - Miasto Kultury w dniach 7-8 czerwca.

 • miniatura
  Filename: miniatura.jpg
  Size: 154.92 KB

Szanowni Państwo,

Akademia Sztuk Pięknych im. Władysława Strzemińskiego w Łodzi rozpoczyna rekrutację do projektu płatnych staży dla studentów w ramach projektu unijnego „Zintegrowany Program ASP w Łodzi 2", współfinansowanego z funduszy Unii Europejskiej w ramach Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój.

 • miniatura
  Filename: miniaturka.jpg
  Size: 117.72 KB
 • plakat
  Filename: plakat.jpg
  Size: 207.91 KB

Drodzy studenci!

Miło nam poinformować o kolejnej edycji inicjatywy, która powstała dzięki staraniom Komisji ds. Akademickich Biur Karier przy KRASP, czyli wydarzeniu „Gra o Karierę – Biuro Karier dla Ciebie”. Jest to ogólnopolski projekt, którego realizacja planowana jest w dniach 16-20 maja 2022 r.

Kim jesteśmy?

Designer.pl to innowacyjna platforma umożliwiającą Ci szybki i łatwy kontakt z klientami potrzebującymi Twoich projektów. Brzmi dziwnie? Pomagamy ludziom znaleźć artystę, który w krótkim czasie ogarnie zlecone zadanie, podając z góry jego cenę.

 • miniatura
  Filename: artysta_zawodowiec.jpg
  Size: 75.32 KB

W imieniu organizatora - Fundacji Sztuki Polskiej ING - zapraszamy do udziału w  szóstej edycji projektu Artysta-Zawodowiec.

 • miniatura
  Filename: miniatura.jpg
  Size: 33.13 KB

Music.Multimedia.Management. to dwuletni interdyscyplinarny program w zakresie rozwoju zawodowego oraz międzynarodowej produkcji wydarzeń artystycznych, organizowany przez TRAFO Trafostację Sztuki w Szczecinie, Filharmonię im. Mieczysława Karłowicza w Szczecinie oraz Fjord Cadenza (Skodje, Norwegia).

 • miniatura
  Filename: miniatura.jpg
  Size: 74.13 KB

Drodzy studenci!

Zapraszamy do zapoznania się z programem PRAKTYKUJ W KULTURZE, prowadzonym przez Narodowe Centrum Kultury. Program ten umożliwia studentom i absolwentom zdobycie pierwszego doświadczenia zawodowego w organizacjach kulturalnych.

Uwaga, Studenci!

Akademia Sztuk Pięknych im. Władysława Strzemińskiego w Łodzi rozpoczyna zapisy do drugiej edycji programu bezpłatnych kursów oferujących wsparcie w rozpoczęciu działalności zawodowej dla studentów, w ramach projektu unijnego „Zintegrowany Program ASP w Łodzi 2” współfinansowanego z Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój.

Poltalento.pl to innowacyjny portal zatrudnieniowy, skierowany do osób z niepełnosprawnościami, gdzie:

 • miniatura
  Filename: miniatura.jpg
  Size: 90.9 KB
 • plakat.jpg
  Filename: plakat.jpg
  Size: 124.35 KB

Drodzy studenci i absolwenci, Akademia Sztuk Pięknych im. Władysława Strzemińskiego w Łodzi stworzyła dla Was możliwość publikowania reprodukcji waszych dzieł w wirtualnej galerii prac studentów i absolwentów ASP w Łodzi – PORTFOLIO. W ten sposób Akademia chce rozpowszechniać i promować informacje o młodych i zdolnych twórcach, związanych z naszą uczelnią. Naszym celem jest dotarcie jak najliczniejszego grona odbiorców, zarówno osób prywatnych, jak i instytucji. Chcemy, aby PORTFOLIO stworzyło dla Was możliwość zaistnienia na rynku sztuki.

 • miniatura
  Filename: graduaton-mini.jpg
  Size: 37.87 KB
 • plakat
  Filename: graduaton-plakat.jpg
  Size: 110.09 KB

Celem głównym Projektu jest zwiększenie zatrudnienia wśród osób z niepełnosprawnością posiadających wykształcenie wyższe i/lub będących na ostatnim roku studiów, poprzez zaplanowanie i wdrożenie indywidualnej ścieżki kariery oraz wprowadzenie ich na rynek pracy.

 • miniatura
  Filename: canva.jpg
  Size: 29.53 KB

Canva jest darmowym narzędziem umożliwiającym tworzenie grafiki. Jest to intuicyjny i prosty w obsłudze program, skierowany do osób, które nie mają doświadczenia w grafice. W bazie Canvy znajdują się setki szablonów, czcionek i zdjęć, które można szybko i łatwo modyfikować.

do góry