• miniatura
  Filename: miniatura.jpg
  Size: 72 KB

Marszałek Województwa Łódzkiego – Grzegorz Schreiber w ramach Europejskiego Roku Kolei 2021 ogłasza Wojewódzki Konkurs Fotograficzny pn.: „Kolejowe Łódzkie”.

W Konkursie udział może wziąć każdy obywatel Rzeczypospolitej Polskiej lub osoba fizyczna przebywająca na terenie Województwa Łódzkiego z zamiarem pobytu stałego, należąca do odpowiedniej kategorii wiekowej: od 15 do 18 roku życia lub powyżej 18 roku życia.

 • miniatura
  Filename: miniatura.jpg
  Size: 57.12 KB

W imieniu Urzędu Miasta Włocławek i Galerii Sztuki Współczesnej we Włocławku serdecznie zapraszamy do udziału w Konkursie "Włocławki na koszulkach".

Konkurs ma charakter otwarty.

 • miniatura
  Filename: miniatura.jpg
  Size: 117.51 KB

W imieniu organizatora – Ambasady Rzeczypospolitej Polskiej w Canberze, we współpracy z Ambasadą Australii w Warszawie – zapraszamy do udziału w konkursie na projekt logo upamiętniającego i promującego 50. rocznicę nawiązania stosunków dyplomatycznych pomiędzy Polską i Australią (20 lutego 1972 r.).

 • miniatura
  Filename: miniatura.jpg
  Size: 111.6 KB
 • plakat
  Filename: plakat.jpg
  Size: 473.35 KB

W imieniu organizatora – Fundacji Maria i Marta – zapraszamy do udziału w Ogólnopolskim Konkursie Sztuki Sakralnej OKSSa 2021. Tematem pierwszej edycji konkursu jest MACIERZYŃSTWO MARYI.

 • miniatura
  Filename: miniatura.jpg
  Size: 192.91 KB
 • plakat
  Filename: plakat.jpg
  Size: 608.53 KB

W imieniu organizatora – Fundacji Szkół Sióstr Nazaretanek w Warszawie – zapraszamy do udziału w Konkursie na film animowany „Twierdza przy Czerniakowskiej w czasie powstania warszawskiego”.

 • miniatura
  Filename: szpagat_miniatura.jpg
  Size: 55.59 KB

W imieniu organizatora - stowarzyszenie fajny film e.V. - zapraszamy do udziału w konkursie na film krótkometrażowy. Konkurs „Szpagat / Spagat” stanowi część programu festiwalu „Tydzień Filmu Polskiego” w Norymberdze. Publiczny pokaz trzech najlepszych, nagrodzonych przez jury filmów odbędzie się 6. listopada 2021 w Norymberdze. Autorki i autorzy zwycięskich produkcji nagrodzonych filmów zostaną zaproszeni do udziału w uroczystości.

 • plakat
  Filename: plakat.jpg
  Size: 183.87 KB
 • miniatura
  Filename: miniatura.jpg
  Size: 60.41 KB

W imieniu organizatora – Uniwersytetu Artystycznego im. Magdaleny Abakanowicz w Poznaniu / Wydział Rzeźby UAP – zapraszamy do wzięcia udziału w 6. Studenckim Biennale Małej Formy Rzeźbiarskiej im. prof. Józefa Kopczyńskiego.

 • miniatura
  Filename: miniatura_Bolesławiec.jpg
  Size: 212.04 KB
 • plakat
  Filename: plakat Boleslawiec.jpg
  Size: 956.42 KB

W imieniu organizatora – Gmina Bolesławiec oraz biuro architektoniczne ARCHITEKT Piotr Dankowski – zapraszamy do wzięcia udziału w konkursie urbanistyczno-architektonicznym na zagospodarowanie głównej przestrzeni publicznej gminy Bolesławiec – CENTRUM BOLESŁAWCA.

Konkurs ma charakter koncepcyjny i jest konkursem otwartym, jednoetapowym.

 • miniatura
  Filename: miniatura.jpg
  Size: 20.83 KB
 • plakat
  Filename: plakat.jpg
  Size: 252.63 KB

W imieniu organizatora – Biura Wystaw Artystycznych w Kielcach i Stowarzyszenia Międzynarodowego Triennale Grafiki w Krakowie – zapraszamy artystki i artystów do udziału w trzeciej edycji Międzynarodowego Konkursu Litograficznego LITHO-Kielce / 2021-2022.

 • miniatura
  Filename: Spisak_mini.jpg
  Size: 157.55 KB

W imieniu organizatora – Pałacu Kultury Zagłębia – zapraszamy do udziału w konkursie „Spisak na muralu”, realizowanym w ramach Międzynarodowego Festiwalu im. Michała Spisaka.

Konkurs ma charakter otwarty i skierowany jest do pełnoletnich artystów tworzących miejskie murale.

 • miniatura
  Filename: mini_nagroda_NIAiU.jpg
  Size: 152.18 KB

W imieniu organizatora – Narodowego Instytutu Architektury i Urbanistyki – zapraszamy absolwentów różnych kierunków do udziału w konkursie „Nagroda NIAiU – Przestrzeń wspólna jest wartością”.

Celem konkursu jest promocja dyplomów oraz motywowanie do podejmowania tematu przestrzeni wspólnych i publicznych.

 • plakat
  Filename: plakat_konkurs.jpg
  Size: 264.03 KB
 • miniatura
  Filename: miniatura_konkurs.jpg
  Size: 60.73 KB

W imieniu organizatora – Galerii Biura Wystaw Artystycznych w Ostrowcu Świętokrzyskim – zapraszamy do udziału w 15. Międzynarodowym Jesiennym Salonie Sztuki.

Konkurs przeznaczony jest dla artystów mieszkających w kraju i za granicą. W konkursie mogą brać udział artyści plastycy, absolwenci oraz studenci ostatniego roku uczelni artystycznych – licencjackich lub magisterskich oraz artyści nieposiadający dyplomu uczelni artystycznej, ale zrzeszeni w związkach plastycznych.

do góry