• miniatura
  Filename: szkoła 1.png
  Size: 165.61 KB

W sezonie 2023/2024 Szkoła Aktorska Teatru Śląskiego obchodzi JUBILEUSZ 20-lecia swojej działalności.

 • miniatura
  Filename: konkurs 5.png
  Size: 78 KB

W imieniu Petite Amélie Design Lab zaproszamy studentów i absolwentów kierunków projektowych do wzięcia udziału w konkursie projektowym organizowanym przez holenderską markę Petite Amélie.

 • miniatura
  Filename: konkurs.png
  Size: 221.36 KB

W imieniu „Szpitali Pomorskich Sp. z o.o.” zachęcamy do wzięcia udziału w konkursie na projekt muralu o tematyce onkologicznej, który miałby powstać na ścianie Szpitala Morskiego im. PCK w Gdyni. 

 • miniatura
  Filename: Archiwum.png
  Size: 152.81 KB

Zapraszamy do udziału w II edycji konkursu plastycznego, współorganizowanego przez Archiwum Uniwersytetu Szczecińskiego w Szczecinie i Archiwum Państwowe w Szczecinie.

 • miniatura
  Filename: Fotofestiwal.png
  Size: 162.87 KB

Weź udział w naborze projektów i dołącz do grona artystek i artystów 23. edycji Fotofestiwalu.

Fotofestiwal – Międzynarodowy Festiwal Fotografii w Łodzi ogłasza nabór projektów w ramach Fotofestiwal Open Call 2024. Prace można przesyłać do 15.12.2023 r. Formuła konkursu jest otwarta i nie zakłada ograniczeń tematycznych, wiekowych ani geograficznych.

 • miniatura
  Filename: Kaszuby.png
  Size: 205.52 KB

Fabryka Kultury w Redzie zaprasza do wzięcia udziału w IX edycji Międzynarodowego Konkursu Kaszubskiej Sztuki Wizualnej „Cassubia Visuales”.

 • miniatura
  Filename: Konkurs.png
  Size: 49.49 KB

Galeria Sztuki Współczesnej we Włocławku oraz Gmina Miasto Włocławek zapraszają profesjonalnych artystów rzeźbiarzy, studentów V roku i absolwentów kierunku rzeźby na Wydziale Rzeźby, architektów oraz studentów V roku i absolwentów Wydziału Architektury do udziału w Ogólnopolskim konkursie RZEŹBA W PRZESTRZENI MIEJSKIEJ Włocławki – Nowa Odsłona. 

 • miniatura
  Filename: miniatura 1.png
  Size: 153.51 KB

Firma Spline, która specjalizuje się w inżynierii, projektowaniu i modelowaniu 3D dla branży automotive zaprasza do udziału w ogólnopolskim konkursie dla młodych talentów z polskich uczelni „Driven by design”. 

do góry