• miniatura
  Filename: SWF2022 KPFE ASP Łódź 540x277.jpg
  Size: 188.06 KB

W imieniu organizatora - Fundacji Edukacji Kulturalnej Ad Arte - zapraszamy do udziału w 14. Short Waves Festival.

Short Waves Festival jest jednym z najważniejszych polskich festiwali prezentujących wyłącznie filmy krótkometrażowe.
To sieć filmowych wydarzeń rozproszonych w przestrzeni miejskiej Poznania. Ich trzonem są pokazy konkursowe - zestawy krótkich metraży obejmujących pięć kategorii: Konkurs Międzynarodowy, Konkurs Polski, Dances with Camera, Urban View oraz Konkurs Polskich Filmów Eksperymentalnych.

Short Waves Festival 2022 odbędzie się w dniach 14.06 - 19.06.2022 r. w Poznaniu.

Więcej informacji:

 • miniatura
  Filename: ocean_of_changes_iopan_miniatura.jpg
  Size: 47.71 KB

W imieniu organizatora - Instytutu Oceanologii PAN - zapraszamy do udziału w konkursie „Ocean of changes – what do you think the world will look like in 2050?".

Nagrodą główną w konkursie dla zwycięskiego zespołu jest 1000 $.

W imieniu organizatora - Fundacji Twórczości, Edukacji i Animacji Młodzieży "Teatrikon" - zapraszamy do udziału w Ogólnopolskich Mistrzostwach w projektowaniu gier komputerowych "Cyberiada"

 • miniatura
  Filename: olkusz_miniatura.jpg
  Size: 12.37 KB

Budynek Dawnego Starostwa z ekspozycją Podziemny Olkusz stały się prawdziwą wizytówką centralnego placu Srebrnego Miasta. Przyciągają turystów z całego kraju, są także uwieczniane na licznych fotografiach. Gmina Olkusz ogłosiła właśnie konkurs na projekt muralu, który docelowo w przyszłości zostanie wykonany na ścianie widocznej z dziedzińca Dawnego Starostwa.

 • miniatura
  Filename: fameg_miniatura.jpg
  Size: 48.95 KB

W imieniu organizatora – Fameg Sp. z o.o. – zapraszamy do udziału w konkursie "Pomysł na krzesło".

Celem konkursu jest wyłonienie i wytypowanie do realizacji unikatowego, estetycznego, wygodnego i designerskiego krzesła. Konkurs jest skierowany przede wszystkim do studentów, absolwentów uczelni kierunków projektowych, projektantów, ale także do osób niezwiązanych z branżą. W konkursie mogą brać udział jedynie te prace, które nie brały udziału w innych konkursach. Udział w konkursie jest bezpłatny i całkowicie dobrowolny.

 • miniatura
  Filename: miniatura_eibisch.jpg
  Size: 14.88 KB

W imieniu organizatora - Fundacji im. Franciszki Eibisch - zapraszamy do udziału w  konkursie o Nagrodę Eibischa

Fundacja im. Franciszki Eibisch została powołana zgodnie z wolą prof. Eugeniusza Eibischa, wybitnego malarza kolorysty.  ​​​​Fundacja przeprowadza przeznaczony dla młodych malarzy konkurs o Nagrodę Eibischa. Celem konkursu jest promocja wyróżniających się młodych artystów malarzy, których działalność artystyczna przyczynia się do rozwoju polskiego malarstwa oraz twórczego podejmowania zagadnień artystycznych i aktywnego uczestnictwa w rozwoju kultury plastycznej.

 • miniatura
  Filename: miniatura.jpg
  Size: 20.83 KB
 • plakat
  Filename: plakat.jpg
  Size: 252.63 KB

W imieniu organizatora – Biura Wystaw Artystycznych w Kielcach i Stowarzyszenia Międzynarodowego Triennale Grafiki w Krakowie – zapraszamy artystki i artystów do udziału w trzeciej edycji Międzynarodowego Konkursu Litograficznego LITHO-Kielce / 2021-2022.

 • miniatura
  Filename: Spisak_mini.jpg
  Size: 157.55 KB

W imieniu organizatora – Pałacu Kultury Zagłębia – zapraszamy do udziału w konkursie „Spisak na muralu”, realizowanym w ramach Międzynarodowego Festiwalu im. Michała Spisaka.

Konkurs ma charakter otwarty i skierowany jest do pełnoletnich artystów tworzących miejskie murale.

 • miniatura
  Filename: mini_nagroda_NIAiU.jpg
  Size: 152.18 KB

W imieniu organizatora – Narodowego Instytutu Architektury i Urbanistyki – zapraszamy absolwentów różnych kierunków do udziału w konkursie „Nagroda NIAiU – Przestrzeń wspólna jest wartością”.

Celem konkursu jest promocja dyplomów oraz motywowanie do podejmowania tematu przestrzeni wspólnych i publicznych.

 • plakat
  Filename: plakat_konkurs.jpg
  Size: 264.03 KB
 • miniatura
  Filename: miniatura_konkurs.jpg
  Size: 60.73 KB

W imieniu organizatora – Galerii Biura Wystaw Artystycznych w Ostrowcu Świętokrzyskim – zapraszamy do udziału w 15. Międzynarodowym Jesiennym Salonie Sztuki.

Konkurs przeznaczony jest dla artystów mieszkających w kraju i za granicą. W konkursie mogą brać udział artyści plastycy, absolwenci oraz studenci ostatniego roku uczelni artystycznych – licencjackich lub magisterskich oraz artyści nieposiadający dyplomu uczelni artystycznej, ale zrzeszeni w związkach plastycznych.

 • miniatura
  Filename: miniatura.jpg
  Size: 106.21 KB
 • plakat
  Filename: plakat.png
  Size: 471.26 KB

W imieniu organizatorów – Miejskiego Centrum Kultury w Tychach oraz Andrzeja Dziuby Prezydenta Miasta Tychy – zapraszamy do wzięcia udziału w otwartym konkursie na wykonanie projektu graficznego muralu na ścianie Szkoły Podstawowej nr 22 z Oddziałami Integracyjnymi im. Rafała Pomorskiego (ul. Harcerska 25, Tychy) .

do góry