Aktualności

0
  • miniatura
    Filename: mini_zastępcza.png
    Size: 71.93 KB

Drodzy Absolwenci! Ruszył konkurs PRIME TIME 2023. Najlepsze dyplomy licencjackie i magisterskie ASP Łódź.

Wydziałowe komisje dyplomowe nominowały już najlepsze prace licencjackie i magisterskie do udziału w II etapie konkursu. Informację o tym wyróżnieniu otrzymaliście w czasie obrony dyplomu.

Aby wziąć udział w dalszej rywalizacji – odpowiedzcie na mailową prośbę koordynatora wydziałowego. W odpowiedzi prześlijcie dokumentację dyplomu przygotowaną zgodnie z regulaminem (szczegółowe informacje znajdziecie w §2 regulaminu). Nie przegapcie terminu końcowego - dokumentację można przesyłać do piątku, 27 października 2023 r

Dokumentację zebranych prac dyplomowych obejrzą komisje uczelniane Wydziału Sztuk Pięknych i Wydziału Sztuk Projektowych, które zadecydują o kwalifikacji do etapu III konkursu i prezentacji na wystawie. Komisja wyłoni po 2  najlepsze prace dyplomowe z każdego kierunku.

Werdykt komisji opublikowany zostanie 13 listopada 2023 roku na stronie uczelni: www.asp.lodz.pl

W III etapie konkursu Wasze prace przedstawione zostaną również zewnętrznemu, niezależnemu jury, w którym zasiądą wybitne osobistości ze świata sztuki i designu. Nasi jurorzy wybiorą laureatów I, II, i III miejsca oraz przyznają wyróżnienia honorowe - osobno spośród autorów dyplomów licencjackich i magisterskich. Zwycięzcy nagród głównych otrzymają symboliczne medale oraz nagrody pieniężne.

Ogłoszenie werdyktu jury i nazwisk laureatów odbędzie się w piątek 16 lutego 2023 r. podczas wernisażu wystawy konkursowej Prime Time 2023 w Fabryce Sztuki.

Pozostałe informacje dotyczące konkursu zawarte są w regulaminach (poniżej).

Regulamin Prime Time 2023. Najlepsze dyplomy licencjackie ASP Łódź

Załącznik nr 1

Załącznik nr 2

Załącznik nr 3

Załącznik nr 4

Koordynator główny konkursu i kurator wystawy: dr Małgorzata Górska-Ogórek

(kom. 608 293 649, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.)

Koordynatorzy wydziałowi:

Koordynator z ramienia Wydziału Sztuk Pięknych: mgr Katarzyna Gołębiowska – Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Koordynator z ramienia Wydzuału Sztuk Projektowych: mgr Kamil Wesołowski – Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Regulamin Prime Time 2023. Najlepsze dyplomy magisterskie ASP Łódź

Załącznik nr 1

Załącznik nr 2

Załącznik nr 3

Załącznik nr 4

Koordynator główny konkursu i kurator wystawy: dr hab. Maciej Rawluk, prof. uczelni

(kom. 604-295-206, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.)

Koordynatorzy wydziałowi:

Koordynator z ramienia Wydziału Sztuk Pięknych: dr Aleksandra Hoffer – Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Koordynator z ramienia Wydziału Sztuk Projektowych: dr Izabela Jurczyk – Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Harmonogram Prime Time 2023

od 20-27 października 2023 r. do godz. 23.59 – składanie zgłoszeń do koordynatorów wydziałowych (drogą mailową)
30 października - 5 listopada 2023 r. – weryfikacja formalna zgłoszeń
6-10 listopada 2023 r. – obrady komisji uczelnianej
13 listopada 2023 r. – publikacja werdyktu komisji uczelnianej
7-9 lutego 2024 r. – termin składania prac dyplomowych zakwalifikowanych na wystawę̨
12 lutego 2024 r. – transport prac na wystawę
12-15 lutego 2024 r. – montaż wystawy
16 lutego 2024 (piątek) – wernisaż̇ i ogłoszenie laureatów konkursu
16 lutego – 1 marca 2024 – czas trwania wystawy konkursowej
4-6 marca 2024 r. (poniedziałek-wtorek) – demontaż wystawy konkursowej

Życzymy Wam powodzenia i trzymamy kciuki za najlepszych!

do góry