Aktualności

1
  • miniatura
    Filename: miniatura.jpg
    Size: 62.34 KB
  • plakat
    Filename: Plakat1000.jpg
    Size: 917.67 KB

Drodzy Absolwenci! Ogłaszamy konkurs PRIME TIME 2022. Najlepsze dyplomy licencjackie i magisterskie ASP Łódź.

Już w marcu w prestiżowej przestrzeni Fabryki Sztuki zaprezentujemy najlepsze dyplomy minionego roku akademickiego z Wydziału Sztuk Projektowych i Wydziału Sztuk Pięknych.

Konkurs ma trzyetapową formułę. Wydziałowe komisje dyplomowe nominowały najlepsze prace licencjackie i magisterskie do udziału w II etapie konkursu. Informację o tym wyróżnieniu otrzymaliście w czasie obrony dyplomu.

Aby wziąć udział w dalszej rywalizacji – odpowiedzcie na mailową prośbę koordynatora wydziałowego. W odpowiedzi prześlijcie dokumentację dyplomu przygotowaną zgodnie z regulaminem. Szczegółowe informacje znajdziecie w §2, pkt. 1.3 regulaminu. Nie przegapcie terminu końcowego.  Termin nadsyłania dokumentacji upływa w niedzielę 29 stycznia 2023 ro g. 23.59.

Wszystkie zebrane prace obejrzy komisja uczelniana, która zadecyduje o kwalifikacji prac dyplomowych do etapu III konkursu i prezentacji na wystawie. Wybranych zostanie 14 najlepszych dyplomów licencjackich i 22 dyplomy magisterskie. Werdykt komisji opublikowany zostanie dnia 20 lutego 2023 roku na stronie uczelni: www.asp.lodz.pl

W III etapie konkursu Wasze prace przedstawione zostaną również zewnętrznemu, niezależnemu jury, w którym zasiądą wybitne osobistości ze świata sztuki i designu. Nasi jurorzy wybiorą laureatów I, II, i III miejsca oraz przyznają wyróżnienia honorowe - osobno spośród autorów dyplomów licencjackich i magisterskich. Zwycięzcy nagród głównych otrzymają symboliczne medale oraz nagrody pieniężne.

Ogłoszenie werdyktu jury i nazwisk laureatów odbędzie się w piątek 3 marca 2023 r. podczas wernisażu wystawy konkursowej Prime Time 2022 w Fabryce Sztuki.

Pozostałe informacje dotyczące konkursu zawarte są w regulaminach (poniżej).

Regulamin Prime Time 2022. Najlepsze dyplomy licencjackie ASP Łódź

Załącznik nr 1

Załącznik nr 2

Załącznik nr 3

Załącznik nr 4

Koordynator główny konkursu i kurator wystawy: dr Małgorzata Górska-Ogórek

(kom. 608 293 649, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.)

Koordynatorzy wydziałowi:

Koordynator z ramienia Wydziału Sztuk Pięknych: mgr Katarzyna Gołębiowska – Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Koordynator z ramienia Wydzuału Sztuk Projektowych: mgr Kamil Wesołowski – Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Regulamin Prime Time 2022. Najlepsze dyplomy magisterskie ASP Łódź

Załącznik nr 1

Załącznik nr 2

Załącznik nr 3

Załącznik nr 4

Koordynator główny konkursu i kurator wystawy: dr hab. Maciej Rawluk, prof. uczelni

(kom. 604-295-206, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.)

Koordynatorzy wydziałowi:

Koordynator z ramienia Wydziału Sztuk Pięknych: dr Aleksandra Hoffer – Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Koordynator z ramienia Wydzuału Sztuk Projektowych: dr Izabela Jurczyk – Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Harmonogram Prime Time 2022

do 29 stycznia 2023 (niedziela) – składanie zgłoszeń do koordynatorów wydziałowych
13-16 lutego 2023 (poniedziałek-piątek) – obrady komisji uczelnianej
20 lutego 2023 (poniedziałek) – publikacja werdyktu komisji uczelnianej
23-27 lutego 2023 (czwartek-poniedziałek) – termin składania prac dyplomowych zakwalifikowanych na wystawę̨
28 lutego 2023 (wtorek) – transport prac na wystawę̨
28 lutego – 2 marca 2023 (wtorek-czwartek) – montaż wystawy
3 marca 2023 (piątek), godz. 18.00 – wernisaż̇ i ogłoszenie laureatów konkursu
3-17 marca 2023 – czas trwania wystawy konkursowej
20-21 marca 2023 (poniedziałek-wtorek) – demontaż wystawy konkursowej

Życzymy Wam powodzenia i trzymamy kciuki za najlepszych!

do góry