Aktualności

Poziomy prostokąt utworzony z wielokolorowych i różnorodnych figur geometrycznych. W centrum na granatowym tle biały napis: PRIME TIME PRIME STAGE 2021.
0
  • miniatura
    Filename: miniatura.jpg
    Size: 188.77 KB

Drodzy Uczestnicy!

Nowy rok to najlepszy czas na podsumowania, dlatego wraz z początkiem stycznia ruszają dwa najbardziej prestiżowe konkursy uczelni – PRIME STAGE i PRIME TIME, a już w marcu odbędzie się wieńcząca je wystawa.

W jednej z łódzkich przestrzeni wystawienniczych, przed szeroką publicznością zaprezentowane zostaną najlepsze dyplomy magisterskie i licencjackie minionego roku akademickiego zrealizowane na Wydziale Sztuk Pięknych oraz Wydziale Sztuk Projektowych.

Oba konkursy mają formułę trzyetapową. Wydziałowe komisje dyplomowe nominowały już autorów najlepszych prac licencjackich i magisterskich do udziału w II etapie. Informację o tym wyróżnieniu otrzymaliście w czasie obrony dyplomu.

O kwalifikacji do etapu III już wkrótce zadecyduje komisja uczelniana, która do dalszej rywalizacji i prezentacji na wystawie wybierze piętnaście najlepszych dyplomów licencjackich i trzydzieści magisterskich. Werdykt komisji opublikowany zostanie na asp.lodz.pl 18 lutego 2022 roku.

W III etapie Wasze prace przedstawione zostaną zewnętrznemu, niezależnemu jury, w którym zasiądą wybitne osobistości ze świata sztuki i designu. W każdym z konkursów nasi jurorzy wybiorą laureatów I, II, i III miejsca oraz przyznają wyróżnienia honorowe. Zwycięzcy nagród głównych otrzymają symboliczne medale oraz nagrody pieniężne. Ogłoszenie laureatów odbędzie się w 4 marca 2022 r. O miejscu organizacji wystawy i uroczystości wręczenia nagród poinformujemy już wkrótce.  

A teraz najważniejsze! Aby wziąć udział w dalszej rywalizacji, należy przesłać do odpowiedniego koordynatora przygotowane zgodnie z regulaminem zgłoszenie konkursowe (szczegółowe informacje w §2, pkt. 1.3 regulaminu). Termin nadsyłania dokumentacji upływa 31 stycznia 2022 r.

Życzymy Wam powodzenia i trzymamy kciuki za najlepszych!

Pozostałe informacje dotyczące konkursów zawarte są w regulaminach.

PRIME STAGE 2021

Regulamin konkursu Prime Stage 2021

Załącznik nr 1

Załącznik nr 2

Załącznik nr 3

PRIME TIME 2021

Regulamin konkursu Prime Time 2021

Załącznik nr 1

Załącznik nr 2

Załącznik nr 3

do góry