Związki zawodowe

0

Związki zawodowe działające na terenie Akademii Sztuk Pięknych im. Władysława Strzemińskiego w Łodzi (ZZNA, NSZZ „Solidarność”) przeprowadzają wybory Społecznego Inspektora Pracy w Akademii Sztuk Pięknych im. Władysława Strzemińskiego w Łodzi.

Załączniki:

Regulamin wyborów Społecznego Inspektora Pracy w Akademii Sztuk Pięknych im. Władysława Strzemińskiego w Łodzi

Załącznik nr 1 do regulaminu SIP ASP | Formularz zgłoszeniowy


Komunikat nr 1 Komisji Wyborczej SIP


Komunikat nr 2 Komisji Wyborczej SIP

Składanie zgłoszeń na Społecznego Inspektora Pracy w Akademii Sztuk Pięknych im. Władysława Strzemińskiego w Łodzi odbędzie się w dniach 20.03.2024 – 08.04.2024r. w godz. 10.00–14.00, w pokoju nr 3, budynek CNiS (biblioteka).

Formularz zgłoszeniowy


Komisja Wyborcza SIP informuje, iż wybory Społecznego Inspektora Pracy w Akademii Sztuk Pięknych im. Władysława Strzemińskiego w Łodzi odbędą się 11 kwietnia 2024r. (czwartek) w godz. 10.00–14.30 na parterze budynku głównego ASP w Łodzi (pawilon A, ul. Wojska Polskiego 121, Łódź).

Komunikat nr 3 Komisji Wyborczej SIP


Na podstawie § 5 Regulaminu Wyborów Społecznego Inspektora Pracy w Akademii Sztuk Pięknych im. Władysława Strzemińskiego w Łodzi, Komisja Wyborcza SIP informuje, że poprawnie zgłoszono i zaakceptowano dwie kandydatury:

  • Marta Głęboki
  • Jarosław Wujek

Komunikat nr 4 Komisji Wyborczej SIP


Komisja Wyborcza SIP informuje, że na stanowisko Społecznego Inspektora Pracy w Akademii Sztuk Pięknych im. Władysława Strzemińskiego w Łodzi został wybrany: Jarosław Wujek

Komunikat nr 5 Komisji Wyborczej SIP

do góry