Exhibition in progress | Wystawa w toku

United Kingdom | Wielka Brytania

I am a printmaker and illustrator and have completed over ten years of various courses in Art,  ranging from short day courses to a B.A. in Fine Arts.

I have always been fascinated in the arts and how images and mark-making portray stories. I have completed various short courses including animation, life-drawing classes, and most recently I have completed an online course on Post-War Abstract Art with the Museum of Modern Arts (MoMA) whilst on Lockdown. Last year I completed my BA (Hons) in Fine Arts at the University Centre Grimsby, with a final show including an installation involving stained glass and light.

My print work tends to gravitate towards two subjects, the emotions and the primitive natural world. These are two areas that influence me in my everyday life, so I use them and incorporate them into my images.

I plan to develop my work in the future into installation and performance. I want to use mixed media or different techniques to tell my narratives.

Jestem grafikiem i ilustratorem. Moja artystyczna edukacja w ciągu ostatnich dziesięciu lat obejmowała wiele kursów, poczynając od krótkich warsztatów, a na uzyskaniu tytułu licencjata w dziedzinie sztuk pięknych kończąc.

Fascynuje mnie sztuka i przedstawianie opowieści za pomocą obrazów i znaków. Ukończyłem szereg kursów, w tym kurs animacji, rysunku z natury, a ostatnio, w czasie kwarantanny, internetowy kurs dotyczący powojennej sztuki abstrakcyjnej, przygotowany przez Muzeum Sztuki Współczesnej MoMA. Tytuł licencjata uzyskałem w zeszłym roku z wyróżnieniem, a wieńcząca ten etap wystawa prezentowała instalację, w której zostały wykorzystane witraże i gra światła. W zeszłym roku uzyskałem dyplom licencjacki z wyróżnieniem na Wydziale Sztuk Pięknych Uniwersytetu Centre Grimsby, a wieńcząca ten etap wystawa prezentowała instalację, w której zostały wykorzystane witraże i gra światła.

W moich grafikach przeważają dwa tematy: emocje i pierwotna natura. To one mają wpływ na moje codzienne życie, dlatego wykorzystuję je w moich pracach.

W przyszłości planuję poszerzyć formy mojej twórczości o instalacje i performance. Chcę używać technik łączonych i innych środków wyrazu, aby opowiadać moje historie.