Rekrutacja do Szkoły Doktorskiej

Akademia Sztuk Pięknych im. Władysława Strzemińskiego w Łodzi przygotowała wykaz dokumentów rekrutacyjnych wymaganych od kandydatów w ramach rekrutacji do Szkoły Doktorskiej na rok akademicki 2023/2024.

Szczegółowy wykaz dokumentów rekrutacyjnych

Ww. wykaz został ustalony Zarządzeniem Nr 42/2023 Rektora Akademii Sztuk Pięknych im. Władysława Strzemińskiego w Łodzi z dnia 30 maja 2023 r. Zarządzenie znajduje się pod adresem:

Dokumenty rekrutacyjne mają obowiązek dostarczyć wszyscy kandydaci do Szkoły Doktorskiej.

Dokumenty rekrutacyjne należy:

• złożyć w budynku Akademii Sztuk Pięknych im. Władysława Strzemińskiego ul. Wojska Polskiego 121 w Łodzi (Sekretariat Szkoły Doktorskiej pokój 507)
  • w terminie 7 - 8 września 2023 r. w godzinach 10:00 – 14:00
  • w przypadku składania dokumentów przez inną osobę niż kandydat, uczelnia nie wymaga żadnego pełnomocnictwa na piśmie.

lub

• przesłać listownie lub przesyłką kurierską (w kopercie o formacie A4 z dopiskiem  Dokumenty rekrutacyjne do Szkoły Doktorskiej) w terminie 7 - 8 września 2023 r. na adres:
    Akademia Sztuk Pięknych im. Władysława Strzemińskiego w Łodzi
    91 – 726 Łódź

Uwaga!
W przypadku wysyłki za pośrednictwem Poczty Polskiej, liczy się data stempla pocztowego.
W przypadku korzystania z innych operatorów, dokumenty rekrutacyjne powinny być dostarczone do ASP najpóźniej do dnia 8 września 2023 r.