Filename: miniaturka kopia.jpg

Drodzy Studenci, Pedagodzy i Pracownicy Akademii!

Uruchamiamy oficjalną zbiórkę pieniędzy, która ma na celu wsparcie finansowe studentek z uczelni artystycznych z Ukrainy.

W związku z tym, że ich sytuacja finansowa jest trudna i niestabilna, chcemy je wspierać w codziennym życiu, nauce i funkcjonowaniu w nowym otoczeniu. Jeśli nie chcecie Państwo pozostać obojętni i zachcecie udzielić finansowego wsparcia, bardzo prosimy o wpłaty na konto Stowarzyszenia Pola Designu:

PL 87 1240 1545 1111 0011 0120 6681

Tytuł przelewu: darowizna na rzecz Ukrainy

Zebrane środki zostaną przeznaczone na zakup żywności, środków pierwszej potrzeby, chemii, artykułów plastycznych. Każda złotówka będzie gestem wsparcia i będziemy za nią bardzo wdzięczni. Państwa dotychczasowa pomoc i zaangażowanie były wyrazem ogromnej solidarności z narodem ukraińskim.
Liczymy na to, że Wasza hojność nie ustanie! Razem możemy więcej!