• miniatura
    Filename: miniatura.jpg
  • plakat
    Filename: TSS_21_plakat-B1_rgb_maly.jpg

Już w sobotę 4 grudnia 2021 r. rozpoczną się „Targi sztuki studenckiej. Edycja świąteczna 2021”. Tegoroczna, ósma już odsłona wydarzenia to kolejna okazja do zapoznania się z młodą sztuką spod znaku łódzkiej ASP, ale przede wszystkim możliwość znalezienia wyjątkowego prezentu dla swoich bliskich.

Punktualnie o godz. 12.00 w Galerii Hol Akademii Sztuk Pięknych im. Władysława Strzemińskiego w Łodzi otworzy się kilkadziesiąt stoisk, na których będzie można kupić prace studentów i absolwentów naszej uczelni. Świąteczne ozdoby, grafiki i obrazy, artystyczna biżuteria, wyroby rękodzielnicze, galanteria – to tylko niektóre atrakcje tegorocznych targów.

„Nie wiemy jeszcze, czym w tym roku zaskoczą nas młodzi artyści i projektanci. Poprzednie edycje pokazały, że ich pomysłowość nie zna granic” – mówi Izabela Wojtyczka, koordynator wydarzenia.

Targi można śledzić na uczelnianym Facebooku , gdzie codziennie prezentowane będą studenckie prace przeznaczone do sprzedaży.

Serdecznie zapraszamy!

Targi sztuki studenckiej. Edycja świąteczna 2021