Inne wystawy

Filename: miniatura pozioma 540x277_7 grzechów.jpg
  • plakat
    Filename: plakat do www dłuższy bok 1000px_7grzechów._2jpg.jpg

Wystawa „7 grzechów głównych” to prezentacja plakatów studentów i studentek pierwszego roku studiów magisterskich Instytutu Tkaniny, Druku i Stylizacji Wnętrz Akademii Sztuk Pięknych im. Władysława Strzemińskiego w Łodzi.

Uczestnicy wystawy skoncentrowali się na własnych interpretacjach tytułowych siedmiu grzechów głównych, które zostały zaprezentowane w formie plakatów. Korzystając z kontekstu i doświadczeń współczesności, autorom udało się rzucić na te zagadnienia zupełnie nowe, często „niereligijne” i zaskakujące spojrzenie.

Uczestnicy wystawy:
Karolina Ciborowska, Inka Fischer, Zuzanna Formelli, Kamelia Kaśniewska, Filip Kozak, Marta Kulik, Karolina Merta, Aleksandra Stasik, Aleksandra Świder, Weronika Tomaszewska, Julia Woskresińskiej

Prace powstały w Pracowni Komputerowego Wspomagania Projektowania pod kierunkiem dr Michaliny Szurgot
Autorka identyfikacji wizualnej: dr Michalina Szurgot

7 grzechów głównych
Akademia Sztuk Pięknych w Łodzi
ul. Wojska Polskiego 121, Łódź,
budynek główny, pawilon C1, II piętro

Wernisaż wystawy: 21.03.2024 r., godz. 12:00
Czas trwania wystawy: 21.03.-30.04.2024 r.