Inne wystawy

Zapraszamy serdecznie na wyjątkową wystawę prac pedagogów Instytutu Grafiki Artystycznej z Akademii Sztuk Pięknych im. Władysława Strzemińskego w Łodzi, która przeniesie Państwa w fascynujący świat wyobraźni i kreatywności artystycznej.

Wystawa prac pedagogów Instytutu Grafiki Artystycznej z Akademii Sztuk Pięknych im. im. Władysława Strzemińskego w Łodzi, ma na celu promowanie sztuki oraz kultury poprzez prezentację różnorodnych prac artystycznych, które wykorzystują różnorodne techniki graficzne, takie jak grafika komputerowa, litografia, metal, sitodruk, drzeworyt czy linoryt.Ta ekspozycja jest nie tylko okazją do poznania różnorodnych prac wykonanych w technikach graficznych, ale również możliwością głębszego zanurzenia się w świat sztuki, w którym forma, kolor i wyrazistość oddają bogactwo emocji i myśli.

W wystawie bierze udział szesnastu pedagogów Instytutu Grafiki Artystycznej: prof. Dariusz Kaca, dr Wawrzyniec Strzemieczny, mgr Igor Kociński - Pracownia Technik Drzeworytniczych i Książki Artystycznej; dr hab. Witold Warzywoda prof. uczelni, dr Tomasz Matczak - Pracownia Technik Litograficznych; dr hab. Alicja Habisiak – Matczak, prof. uczelni, mgr Sandra Stojańska – Rekus - Pracownia Technik Wklęsłodrukowych; Prof. Grzegorz Chojnacki, dr hab. Robert Jundo prof. uczelni, mgr Ewelina Ostrowska - Pracownia Technik Cyfrowych; dr Damian Idzikowski , mgr Irena Zieniewicz - Pracownia Podstaw Grafiki Artystycznej; prof. Sławomir Ćwiek, dr Oskar Gorzkiewicz - Pracownia Technik Łączonych; dr hab. Agata Stępień, prof. uczelni, dr Piotr Skowron - Pracownia Sitodruku.

Organizator wystawy: dr hab. Tomasz Jędrzejko, prof. UŚ
Kuratorka wystawy: dr hab. Agata Stępień, prof. ASP Łódź
Projekt identyfikacji : Zoja Kabała Idzikowska und Papa

Wernisaż wystawy: 03.04.2024 G:13:15
Czas trwania wystawy: 03-30.04.2024 r.

Wydział Sztuki i Nauk o Edukacji
Galeria Uniwersytecka w Cieszynie