Inne wystawy

Filename: Alicja.png

Z inicjatywy koła Naukowego „Eksperymentarium" , wykładowcy i studenci ASP wysłali woje grafiki i zostali zakwalifikowani do Międzynarodowej wystawy The 54th Yokosuka Peace Exhibition of Art w Japonii. Wystawa odbyła się w dniach 27-30.07.2023 r., w październiku 2023 r. został wydany katalog. Zaprezentowano 230 prac autorstwa 108 artystów z 21 krajów.

Wystawa, organizowana już po raz 54., ma na celu wspieranie idei pokoju w myśl hasła „No arms but talks”.

Studenci biorący udział w wystawie: Laura Burel, Kinga Cesarz, Adam Ejsmont, Klaudia Galek, Julia Grygorczyk, Amelia Kantor, Julia Klimek, Iwo Konsulor, Natalia Lauterbach, Estera Lipman, Sofia Moretti, Laura Pawlik, Diana Prihodovskaya, Patrycja Słowakiewicz, Sandra Stojańska-Rekus, Urszula Sztubacka,  Andrei Tsybulski, Mara Vukorep, Karolina Żelaznowska.

Wykładowcy biorący udział w wystawie: Oskar Gorzkiewicz, Alicja Habisiak-Matczak, Damian Idzikowski, Igor Kociński, Bartłomiej Michalski, Wawrzyniec Strzemieczny, Michał Wasiak.

The 54th Yokosuka Peace Exhibition of Art

Chigaski Peace Exhibition of Art, Yokosuka City Gallery