Inne wystawy

Filename: MINIATURA POPRAWIONA.png

W Galerii WY już 30 czerwca br. o godz. 19.00 otworzy się wystawa tegorocznych dyplomów zrealizowanych w Instytucie Fotografii i Multimediów Akademii Sztuk Pięknych im. Władysława Strzemińskiego w Łodzi. Ekspozycja zaprezentuje prace z Pracowni Multimediów oraz Pracowni Obrazowania Fotograficznego.

Instytut Fotografii i Multimediów to przede wszystkim społeczność pedagogów, studentów i doktorantów. Osoby te łączy pasja uprawiania sztuki i refleksja teoretyczna służąca pogłębianiu świadomości zjawisk ze świata fotografii i mediów pokrewnych.

Nauczyciele akademiccy instytutu kształcą na studiach I i II stopnia na kierunku fotografia i multimedia w zakresie fotografii oraz dyscyplin pokrewnych, z uwzględnieniem specjalistycznego kształcenia teoretycznego. Absolwenci są przygotowani do prowadzenia indywidualnej działalności zawodowej oraz profesjonalnej aktywności artystycznej, a także podjęcia pracy w sektorze kultury w charakterze kuratora i animatora działań artystycznych, kulturalnych i edukacyjnych.

Pracownia Multimediów
Prowadzący: dr hab. Łukasz Ogórek, prof. uczelni, dr Anna Bąk

Pracownia Obrazowania Fotograficznego
Prowadzący: prof. Marek Domański, dr Dagmara Bugaj

Kurator wystawy: dr hab. Łukasz Ogórek, prof. uczelni

Wystawa dyplomów Instytutu Fotografii i Multimediów
Galeria WY
ul. Więckowskiego 38, Łódź

Wernisaż wystawy: 30.06.2023 r., godz. 19.00
Czas trwania wystawy: 30.06-9.07.2023 r.