Inne wystawy

Filename: miniaturka.jpg
  • plakat
    Filename: plakat na www2.jpg

W dniu 14 października 2022 r. o godz. 17.00 w Galerii na Tarasie w Domu Kultury 502 (ul. Sacharowa 18, Łódź) odbędzie się finisaż wystawy prac studentów z Pracowni Doświadczeń Malarskich prowadzonej przez dr hab. Małgorzatę Dobrzyniecką-Kojder, prof. uczelni.

Pracownia Doświadczeń Malarskich (267A) jest miejscem poszukiwań oraz doświadczeń warsztatowych i koncepcyjnych. Stwarzamy sprzyjające warunki rozwoju dla studentów wszystkich kierunków. Zachęcamy do kreowania swojego języka plastycznego oraz poszukiwań własnych obszarów i idei artystycznych, przywiązując szczególną uwagę do indywidualnych predyspozycji i postaw plastycznych. Prezentacja efektów pracy na wystawie jest dla wielu młodych artystów pierwszą okazją do ujrzenia swoich obrazów kontekście w innym niż pracownia malarska, również do konfrontacji swoich osiągnięć. Być może będzie bodźcem do poszukiwań nowych rozwiązań.

Małgorzata Dobrzyniecka-Kojder

Studenci biorący udział w wystawie:

• Zuzanna Małaszuk
  • Amelia Maros