Inne wystawy

Filename: miniaturka.jpg
  • plakat
    Filename: plakat.jpg

W dniach 29 sierpnia – 4 września 2022 r. Centrum Kultury i Sztuki w Skierniewicach (dawniej BWA) prezentować będzie wystawę „Motomania” dra hab. Roberta Jundo.

Wernisaż odbędzie się 29 sierpnia o godz. 17.00.

Robert Jundo – urodzony w 1967 roku w Łodzi. Studiował na Wydziale Grafiki i Malarstwa w ASP w Łodzi. Uzyskał dyplom z wyróżnieniem w zakresie grafiki artystycznej. Stypendysta Ministra Kultury i Sztuki. Stopień naukowy doktora sztuki uzyskał w 2016 roku na Wydziale Grafiki i Malarstwa w ASP w Łodzi. Adiunkt w Instytucie Grafiki Artystycznej na Wydziale Sztuk Pięknych ASP w Łodzi. Tytuł doktora habilitowanego otrzymał w 2022 roku. Tworzy w dziedzinie grafiki, malarstwa i architektury wnętrz. Prezentował swoje prace z zakresu grafiki i malarstwa na kilkudziesięciu wystawach w kraju i za granicą. Jego dorobek artystyczny, naukowy i dydaktyczny jest związany z zainteresowaniami dotyczącymi grafiki cyfrowej.