Inne wystawy

Filename: Wlodarczyk_mini.jpg
  • plakat
    Filename: Mariusz_Wlodarczyk_1000.jpg

W Galerii FAB na Uniwersytecie Alberty (University of Alberta) w Edmonton od 6 czerwca 2022 r. trwa wystawa prof. Mariusza Włodarczyka „Incidental lines”.

Jest to premierowa prezentacja, na której przedstawiono opracowaną przez prof. Mariusza Włodarczyka nową metodę tworzenia form wzorniczych, co jest rezultatem dwuletniej pracy badawczej autora. Na ekspozycji zaprezentowano także pięć finalnych obiektów zrealizowanych w oparciu o tę autorską metodę projektowania produktu.

Wystawa czynna będzie do 30 czerwca 2022 r.

Patronat nad wystawą objęły: Wirth Institute for Austrian and Central European Studies, Edmonton, Alberta, Canada; University of Alberta, Faculty of Arts, Department of Art & Design oraz Akademia Sztuk Pięknych im. Władysława Strzemińskiego w Łodzi.

Projekt plakatu: dr Cezary Gajewski