Sukcesy studentów

Katarzyna Malinowska i Adrian Głodkowski laureatami nagrody Marszałka Województwa Łódzkiego.\nBiałe poziome tło prostokąta, wypełniono diagonalnie umieszczonym powiększonym fragmentem Godła Marszałka Województwa Łódzkiego. Poniżej, na czerwonym prostokątnym tle widnieje biały napis: Konkurs Marszałka na najlepsze prace związane z województwem łódzkim

Miło nam poinformować, że podczas XXII edycji Konkursu na najlepsze rozprawy i prace tematycznie związane z województwem łódzkim nagrodę Marszałka Województwa Łódzkiego zdobyli nasi studenci: Katarzyna Malinowska i Adrian Głodkowski.

Katarzyna Malinowska, studentka Instytutu Wzornictwa, została nagrodzona za pracę licencjacką „Projekt systemu identyfikacji wizualnej dla skansenu w Maurzycach”, która powstała w Pracowni Projektowania Społecznego pod kierunkiem dr Anny Wrzesień. Z kolei Adrian Głodkowski, student Instytutu Architektury Wnętrz, otrzymał nagrodę za pracę licencjacką „Przestrzeń współczesnych igrzysk - projekt areny e-sportowej dla Centrum Komiksu i Narracji Interaktywnej EC1 w Łodzi", stworzoną w Pracowni Projektowania Wnętrz Uniwersalnych pod kierunkiem dr. hab. Rafała Szrajbera.

Więcej informacji:

Serdecznie gratulujemy!