Sukcesy studentów

W środek pomarańczowego tła poziomego prostokąta wpisano bardzo jasny pionowy prostokąt. Na nim fotografia ludzkiej postaci odwróconej tyłem w pomarańczowym garniturze,. W centrum całości duży żółty napis: Fashion Business Game Changer. W lewym górnym rogu umieszczono logotypy wydarzenia
0
  • miniatura
    Filename: miniatura.jpg
    Size: 110.28 KB

Miło nam poinformować, że Monika Łuczak, studentka pierwszego roku studiów drugiego stopnia z zakresu projektowania ubioru na Wydziale Sztuk Projektowych Akademii Sztuk Pięknych im. Władysława Strzemińskiego w Łodzi, zwyciężyła w ogólnopolskim konkursie "Fashion Business Game Changer" , zorganizowanym przez agencję GPoland oraz Centrum Kształcenia Podyplomowego Uczelni Łazarskiego w Warszawie.

Nagrodą w konkursie są roczne studia podyplomowe "Prawo i zarządzanie w sektorze mody" oraz trzymiesięczny płatny staż w GPoland – jednej z najbardziej renomowanych agencji marketingowych w Europie.

Konkurs przeznaczony był dla osób, które ukończyły studia wyższe minimum pierwszego stopnia i na co dzień pracują w branży kreatywnej, szczególnie w segmencie odzieżowym, kosmetycznym, oraz dla wszystkich, którzy zainteresowani są biznesem, zarządzaniem i elementami prawa w branży mody.

Spośród nadesłanych zgłoszeń wyłoniono grupę finalistów, z którymi w trybie zdalnym przeprowadzona została rozmowa konkursowa.

***

Monika Łuczak jest dyplomantką Instytutu Ubioru. Dyplom zrealizowała w Pracowni Projektowania Bielizny i Ubioru Rekreacyjnego prowadzonej przez dr Dorotę Salską. W 2020 r. została laureatką Nagrody Marszałka Województwa Łódzkiego podczas 30. Konkursu im. Władysława Strzemińskiego – Projekt za minikolekcję ubiorów „Modern Geisha”. W 2021 roku została nagrodzona Stypendium Artystycznym Marszałka Województwa Łódzkiego. Jej zdjęcia znalazły się na stronach portalu PhotoVogue redagowanego przez „Vogue Italia”. Współpracowała z markami takimi jak Levi's oraz Promees Lingerie, a obecnie Moye Sleepwear.

do góry