Sukcesy studentów

Kompozycja na czerni, jako układ achromatycznych, nieregularnych punktów i pasów, które zdają się płynąć i być lekkie jak rzucony cień. Obraz dzieli się pionowo optycznie na dwie nierówne części, zróżnicowane intensywnością wzoru i waloru.
2
 • miniatura
  Filename: miniatura.jpg
  Size: 82.46 KB
 • 01.jpg
  Filename: 01.jpg
  Size: 646.11 KB
 • 02.jpg
  Filename: 02.jpg
  Size: 126.79 KB

Miło nam poinformować, że praca Pani Eweliny Stalki studentki Instytutu Edukacji Artystycznej, zrealizowana w Pracowni Obrazu Cyfrowego pod kierunkiem prof. Lesława Miśkiewicza, została nagrodzona w konkursie organizowanym przez festiwal muzyczno-artystyczny Ars Latrans w Krakowie.

Zwycięska praca prezentowana jest do 4 lipca 2021 r. na wystawie „Odrodzenie” w przestrzeni Galerii PAON (Konfederacka 4, Kraków).

ARS LATRANS Festival to interdyscyplinarny festiwal sztuki odbywający się w Krakowie od 2016 roku. To efekt współpracy niezależnych twórców, przestrzeń poświęcona artystom różnych dziedzin, ze szczególnym uwzględnieniem projektów na styku mediów oraz łączących klasyczne medium sztuki z nowymi technologiami. Kluczowym aspektem projektu jest promocja twórczości niezależnych artystów oraz inicjowanie i promowanie działań interdyscyplinarnych.

Serdecznie gratulujemy!

do góry