Sukcesy pedagogów

1
  • miniatura
    Filename: Guzek_mini.jpg
    Size: 71.56 KB
  • plakat
    Filename: Plakat_zmniejszony.jpg
    Size: 225.04 KB

Sukces dr. Krzysztofa Guzka

Miło nam poinformować, że dr Krzysztof Guzek, kierownik Pracowni Obrazu Cyfrowego na Wydziale Sztuk Pięknych ASP w Łodzi, otrzymał wyróżnienie Jury w 10. edycji międzynarodowego konkursu Taiwan International Graphic Design Award (TIGDA) za projekt plakatu „Grafika”.

Wyróżniony plakat został zaprojektowany do indywidualnej wystawy grafik prof. Zdzisława Olejniczaka, która odbyła się w Galerii Grafiki Uniwersytetu Zielonogórskiego w listopadzie 2020 r.

TIGDA jest jednym z pięciu najważniejszych konkursów w dziedzinie projektowania plakatu na świecie. Organizatorem tegorocznej, 10. edycji konkursu, jest Departament Handlu Ministerstwa Gospodarki Chin we współpracy z Graphic Design Association of the Republic of China (GDA-ROC), International Council of Design (ico-D) oraz Japan Graphic Designers Association (JAGDA).

Międzynarodowe Jury TIGDA przyznaje nagrody w dwóch kategoriach „Taiwan International Poster Design Award” i „Taiwan International CI Design Award”. Prace laureatów zostaną zaprezentowane na wystawie w Tung Fang Design University i włączone do kolekcji Shigeo Fukuda Design Museum.

Ceremonię wręczenia nagród można obejrzeć pod linkiem:

Serdecznie gratulujemy!

 

do góry