Sukcesy pedagogów

Jest nam miło poinformować, że dr hab. Alicja Habisiak-Matczak, prof. uczelni, prowadząca Pracownię Technik Wklęsłodrukowych, została wyróżniona honorową statuetką „ŁÓDZKIE EUREKA" w kategorii „Sztuka" za zdobycie I nagrody w Międzynarodowym konkursie graficznym  "II International MiniPrint Cantabria 2019 – The Sea and the Lighthouses", Faro Cabo Mayor Art Center, Santander, Hiszpania, udział w zagranicznych wystawach indywidualnych oraz w międzynarodowych wystawach graficznych.

Wyróżnienie honorowe statuetką „ŁÓDZKIE EUREKA" przyznaje Rada ds. Szkolnictwa Wyższego i Nauki przy Prezydencie Miasta Łodzi za wybitne osiągnięcia naukowe, artystyczne i techniczne. Celem wyróżnienia jest promocja twórców (lub zespołów) działających na rzecz rozwoju Łodzi jako ośrodka naukowego i akademickiego.