Sukcesy pedagogów

Z przyjemnością informujemy, że projekty Ireny Zieniewicz, studentki II roku Wydziału Rzeźby i V roku z Wydziału Grafiki i Malarstwa oraz Oli Ignasiak, asystentki w Pracowni Semiotyki Obrazu prowadzonej przez prof. Zbigniewa Nowickiego na Wydziale Malarstwa i Rysunku zakwalifikowały się do finału konkursu Social Art Award.

***

Jury wyłoniło 50 finalistów, których prace znajdą się w publikacji Social Art Award. Wydawnictwo prezentować będzie prace o charakterze społecznym.

Do kolejnego etapu przejdzie dziesięć prac wybranych przez jurorów oraz dwie wyłonione na drodze otwartego głosowania. Głosy można oddawać do 28 maja 2017 r. Serdecznie do tego zachęcamy!

• Ola Ignasiak, „Un-grey the city” – można głosować tutaj
    Irena Zieniewicz, “Theory of seeing – można głosować tutaj

W finale wybranych zostanie 12 artystów, którzy otrzymają wsparcie kuratorskie, a 3 laureatów będzie miało możliwość zaprezentowania swoich projektów na wystawie w Berlinie.