Filename: miniatura.jpg

Drodzy Kandydaci,

mimo wyjątkowej sytuacji, nasza uczelnia działa pełną parą. Właśnie przygotowujemy nowe zasady rekrutacji, które pozwolą na bezpieczne przeprowadzenie egzaminów wstępnych i przyjęcie Was na studia w nowym roku akademickim.

Jesteśmy przekonani, że wykorzystujecie ten czas w najlepszy możliwy sposób, szlifując swój warsztat i przygotowując się do wyzwań egzaminacyjnych. Gdyby jednak brakowało Wam informacji – służymy pomocą! Poniżej znajdziecie harmonogram zdalnych konsultacji z naszymi pedagogami, które właśnie dla Was uruchomiliśmy.

Dowiecie się podczas nich, co powinno znaleźć się w Waszej teczce (portfolio) i jakie wymagania stawiamy kandydatom. To także znakomita okazja do skorzystania ze zdalnej korekty prac rysunkowych, malarskich czy fotograficznych.

Życzymy powodzenia!

HARMONOGRAM ZDALNYCH KONSULTACJI