Pracownicy akademiccy

Instytut Malarstwa i Rysunku

Jest absolwentem Akademii Sztuk Pięknych im. Władysława Strzemińskiego w Łodzi. Od 1992 roku pracuje jako nauczyciel akademicki w macierzystej uczelni. W latach 2007-2012 sprawował funkcję kierownika Katedry Komunikacji Wizualnej na Wydziale Wzornictwa i Architektury Wnętrz.

W 2013 roku uzyskał tytuł profesora. Od 2016 roku jest kierownikiem Pracowni Malarskich Transpozycji Widzenia na Wydziale Sztuk Pięknych.

Jest autorem 30 wystaw indywidualnych malarstwa, a także brał udział w około 70 wystawach zbiorowych w kraju i za granicą. Jest laureatem kilku konkursów – był wielokrotnie nagradzany. Uprawia malarstwo.