Ogłoszenia kierunku

Terminy egzaminów dyplomowych – rok akademicki 2023/2024

Czerwiec | I termin egzaminów dyplomowych

24 – 26 czerwca 2024 r.
Termin składania dokumentów 03 czerwca 2024 r.

Wrzesień | II termin egzaminów dyplomowych

23 - 25 września 2024 r.
Termin składania dokumentów 02 września 2024 r.

Prace będą składane tylko poprzez Wirtualny Dziekanat.

Praca dyplomowa: (maksymalny rozmiar pliku pracy teoretycznej nie może przekroczyć 20MB. W przypadku jeżeli praca dyplomowa jest większa należy zamieścić kilka plików, z których żaden nie może być większy niż 20 MB, a ich suma nie może przekroczyć 60 MBPlik/i, należy zapisać w formacie PDF.

Studenci, którzy nie będą podchodzili do egzaminu dyplomowego w I terminie, a zdecydują się na II termin egzaminu dyplomowego zobowiązani są do złożenia wniosku o przesunięcie terminu egzaminu dyplomowego w terminie do 03.06.2024 r.

Składanie tematów dyplomowych do zatwierdzenia przez Kolegium Kierunkowe do 22.01.2024 r.

Kartę tematów dyplomowych należy pobrać ze strony ASP/druki na stronie uczelni w zakładce – dla studentów - dyplomanci Wydział Sztuk Pięknych - kierunek grafika/ i złożyć w formie papierowej wypełniony komputerowo druk z podpisami wszystkich promotorów i opiekunów pracy dyplomowej. Wersję elektroniczną bez podpisów należy przesłać na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. po złożeniu wersji papierowej. Ostateczny termin złożenia formularzy do  22.01.2024 r.

Na komisarzy dyplomów zostali powołani:
Instytut Projektowania Graficznego dr Tomasz Olszyński,
Instytut Grafiki Artystycznej dr Wawrzyniec Strzemieczny