Sukcesy studentów

Filename: Bez nazwy-1.png

Miło nam poinformować, że praca video "Your home is where your trash are" Aleksandry Soćko, studentki piątego roku malarstwa na Wydziale Sztuk Pięknych Akademii Sztuk Pięknych w Łodzi otrzymała nagrodę V4 Award na festiwalu OFF Bratislava (Słowacja). Nagrodzona praca powstała w Pracowni Fotografii i Multimediów ASP w Łodzi.

W festiwalu OFF Bratislava wzięła udział grupa studentów z Pracowni Fotografii i Multimediów ASP w Łodzi prezentujących wystawę "Manifestos for a future that never came".

OFF Bratislava to międzynarodowy festiwal fotografii współczesnej. Festiwal OFF Bratysława zyskuje swoją wyjątkowość będąc platformą dla świeżych talentów ze sceny fotograficznej. Od początku istnienia celem wydarzenia było stworzenie optymalnych warunków do promocji i wspierania artystów zajmujących się fotografią i nowymi mediami. Festiwal w swojej 13-letniej historii zawsze poruszał różnorodne tematy społeczne, takie jak ideologia dogmatu, tajemnica narodzin, manifest rewolucyjny, archiwum przyszłości, pokolenie Y, siła migracji czy wpływ człowieka na ekosystem naszej planety.

Gratulujemy!