Sukcesy studentów

Białe tło. Czarna pionowa kreska dzieli przestrzeń na pół. Po lewo - czarne kontury postaci tworzą gęstą sieć. Trzy z nich w kolorach żółtym, czerwonym i niebieskim. Po prawo – szary, duży zarys twarzy, wydmuchujący powietrze na trzymany przed sobą w dłoni przyrząd do puszczania mydlanych baniek. Wydostają się z niego kontury postaci, przedostając się na drugą stronę kreski.

Miło nam poinformować, że studentki – Nikoletta Pawlak oraz Patrycja Warczyńska – zostały nagrodzone przez Rektora ASP w Łodzi w konkursie na projekt muralu z okazji 75-lecia uczelni. Konkurs był zorganizowany w Pracowni Działań Malarskich w Przestrzeni Publicznej prowadzonej przez dr Aleksandrę Ignasiak.

Nagrodę główną otrzymała Nikoletta Pawlak, natomiast wyróżnienie zdobyła Patrycja Warczyńska.

Serdecznie gratulujemy!