Sukcesy absolwentów

Poziomy prostokąt. Na tle żółtego samochodu stoi młoda dziewczyna w żółtym kapeluszu. Rozłożyła ramiona i wzrok skierowała w niebo, uśmiechając się szeroko. Za jej plecami, szybę samochodu przykryto kolorową tkaniną. Modelka także ubrana jest bardzo kolorowo, co tworzy miłą dla oka, radosną kompozycję
2
 • miniatura
  Filename: miniatura.jpg
  Size: 112.47 KB
 • 01.JPG
  Filename: 01.JPG
  Size: 271.45 KB
 • 02.JPG
  Filename: 02.JPG
  Size: 241.3 KB
 • 03.JPG
  Filename: 03.JPG
  Size: 272.85 KB
 • 04.JPG
  Filename: 04.JPG
  Size: 483.58 KB

Nasz absolwent Tomasz Armada znalazł się na liście 27 najciekawszych projektantów nowej generacji, opracowanej przez amerykański „Vogue”. Możemy o tym przeczytać w sierpniowym wydaniu magazynu w artykule „World Class: Meet the New Generation of Global Independent Designers”. Opisowi sylwetki młodego projektanta towarzyszą zdjęcia kolekcji „Równorodność”, których autorką jest Karolina Wojtas.

Tomasz Armada obronił dyplom licencjacki w 2017 r. w Pracowni Projektowania Ubioru. Promotorem jego dyplomowej kolekcji ubiorów unikatowych „Iluzja” była dr hab. Magdalena Samborska. Jego upcyklingowa działalność projektowa wyrasta z programu pracowni, w której relacje między sztuką czystą a użytkową, strategia dekonstrukcji i przetwarzanie surowców z drugiej ręki stanowią fundament procesu dydaktycznego.

Zdjęcia: Karolina Wojtas
Modele: pracownicy Państwowego Muzeum Etnograficznego w Warszawie
Fryzury modelek: Lidia Buczek
Makeup: Piotr Tatarowski

do góry