Sukcesy absolwentów

Filename: miniatura.jpg
    Filename: 002.jpg
    Filename: 001.jpg

Miło nam poinformować o nagrodzie Grand Prix dla Barbary Mydlak. Absolwentka Akademii Sztuk Pięknych im. Władysława Strzemińskiego w Łodzi wygrała I Biennale Tkaniny Artystycznej w Poznaniu.

Nagrodzona praca „Dzienniki Żałobne” jest częścią dyplomu magisterskiego zrealizowanego w Pracowni Papieru pod kierunkiem dr hab. Magdaleny Soboń.

Jury Biennale przyznało ponadto wyróżnienia dla:

Joanny Rusin - studentki Doktoranckich Studiów Środowiskowych ASP w Łodzi

Neli Ćwiek - absolwentki Wydziału Tkaniny i Ubioru ASP w Łodzi

Anny Więckowskiej-Kowalskiej - absolwentki PWSSP w Łodzi (obecnie ASP ) i pedagoga w Zespole Państwowych Szkół Plastycznych w Łodzi

dr Małgorzaty Górskiej - adiunkta w Pracowni Intermediów na Wydziale Sztuk Wizualnych ASP w Łodzi

dr hab. Magdaleny Soboń - adiunkta w Pracowni Papieru ASP na Wydziale Tkaniny i Ubioru w ASP Łodzi.

Wszystkie prace można oglądać do 8 grudnia 2017 r. w Galerii Jak w Poznaniu (ul. Św. Marcin 37) Więcej informacji znajduje się na stronie: btapoznan.pl