Czarne, niejednorodne tło pionowego prostokąta z napisem: STRZEMIŃSKI  naniesionego rozrzuconą, różnorodną żółtą czcionką. Na dole informacja: KONKURS IM. WŁADYSŁAWA STRZEMIŃSKIEGO PROJEKT 2021.\nWyniki konkursu
    Filename: miniatura.jpg

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z wynikami 31. Konkursu im. Władysława Strzemińskiego – Projekt.

17 listopada Jury w składzie:

• Halina Cyrulska – Zastępca Dyrektora Wydziału Kultury, Urząd Marszałkowski Województwa Łódzkiego
  • Magdalena Matuszek – dziennikarka Burda media, Glamour.pl
  • Piotr Mikołajczak – Prorektor ds. Nauki i Ewaluacji, Akademia Sztuk Pięknych w Gdańsku
  • Jacek Grabowski – Prezes AGG Architekci

Grand Prix otrzymała:

Paulina Sołtyszewska, studentka Instytutu Tkaniny, Druku i Stylizacji Wnętrz, za pracę „Toile de Jouy 2.0” wykonaną w Pracowni Mediów Dekoracji Tkanin dr hab. Ludwiki Żytkiewcz-Ostrowskej.

Serdecznie dziękujemy za ufundowanie Grand Prix firmie Atlas Sztuki Sp. z o. o.

logosy atlas sztuki 09a27

Nagrodę Marszałka Województwa Łódzkiego zdobyła:

Magdalena Biżek, studentka Instytutu Architektury Wnętrz, za „Projekt Klubu 77 inspirowany twórczością Katarzyny Kobro i Władysława Strzemińskiego” wykonany w Pracowni Projektowania Przestrzeni dla Rozrywki i Rekreacji, dr hab. Bartosza Hungera.

II nagrodę regulaminową zdobył:

Dymitr Sobiczewski, student Instytutu Biżuterii, za pracę „Zausznica” wykonaną w Pracowni biżuterii dr Michaliny Owczarek.

Nagrodę Rektora ASP w Łodzi zdobył:

Łukasz Gałach, student Instytutu Wzornictwa, za pracę „Modup” wykonaną w Pracowni Projektowania Produktu dr hab. Andrzeja Reńskiego.

Wyróżnienia honorowe jury otrzymali:

Julia Bartczak - studentka Instytutu Wzornictwa, za „System indentyfikacji wizualnej dla obiektu sportowego” wykonaną w Pracowni Projektowania Społecznego dr Anny Wrzesień.

Martyna Przegendza - studentka Instytutu Biżuterii, za pracę „Droga Słońca” wykonaną w Pracowni biżuterii dr Michaliny Owczarek.

Weronika Jończyk - studentka Instytut Tkaniny, Druku i Stylizacji Wnętrz, za kolekcję tkanin "Rośliny mięsożerne" wykonanej w Pracowni Druku I dr hab. Małgorzaty Lachman-Alwasiak.

Nagrody fundowane:

Magdalena Biżek - Nagroda miesięcznika "Architektura-murator"

Angelika Kwiatkowska - Nagroda Galerii Sztuki w Legnicy

Julia Borkowicz - Nagroda Firmy "Printroom"

Anna Tomkielska - Nagroda Firmy "Printroom"

Anna Wachholz - Nagroda Firmy Oltom

Patronat honorowy:

logosy wojewoda rau 59ec6logosy marszalek lodz schreiber 0324blogosy prezydent zdanowska 583d8

Patronat medialny:

logosy tvp lodz niebieskie 10b73logosy kalejdoskop 2f965

Fundatorzy nagród

logosy architektura murator2 180fclogosy galeria sztuki w legnicy 108c4logosy printroom cadcdlogosy drukarnia oltom 1c655