Filename: 31 Konkurs Strzemińskiego_miniatura 540x277-07.jpg
  • plakat
    Filename: 22-10_31 Konkurs Strzemińskiego_Plakat online_1000px wysokosci.jpg

Drodzy Studenci i Studentki ASP w Łodzi! Startujemy z kolejną edycją Konkursu im. Władysława Strzemińskiego – Projekt 2021. W tym roku możecie się zgłosić, wypełniając online formularz dostępny tutaj. Wystawa zgłoszonych prac odbędzie się w nowej przestrzeni – Akademickim Centrum Designu w Łodzi (ul. Księży Młyn 13/15).

Czekamy na Was!

Ważne informacje:

Wstępny harmonogram Konkursu:

do 7.11.2021 – przyjmowanie zgłoszeń
08-12.11.2021 – montaż wystawy konkursowej w Akademickim Centrum Designu
17.11.2021 – obrady Jury konkursu
18.11.2021 – obrady Fundatorów nagród
25.11.2021 – wręczenie nagród laureatom konkursu
15-30.11.2021 – czas trwania wystawy
01-02.12.2021 – demontaż wystawy

Komisarz Konkursu i kurator wystawy:
dr hab. Przemysław Tomaszewski (Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.)

Podkomisarze:
mgr Aleksander Dynarek – Instytut Architektury Wnętrz (Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.)
mgr Dominika Walczak – Instytut Tkaniny i Stylizacji Wnętrz (Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.)
mgr Ewa Kostrzewska – Instytut Biżuterii (Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.)
dr Izabela Jurczyk – Instytut Projektowania Graficznego (Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.)
dr hab. Magdalena Samborska – Instytut Ubioru (Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.)
dr Małgorzata Walaszczyk – Instytut Wzornictwa (Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.)