Filename: miniatura.jpg
    Filename: 3.jpg
    Filename: 4.jpg
    Filename: 5.jpg

Nowopowstałe Koło Naukowe „Powidoki”, którego członkami są studenci i studentki projektowania graficznego oraz wzornictwa, zorganizowało spotkanie ze specjalistami z firmy Antalis, którzy poprowadzili wykład poświęcony tematyce doboru papieru w procesie projektowym.

Prezentacja obejmowała omówienie parametrów papieru, podstawowych technik uszlachetnień oraz aktualnych ekotrendów. Wydarzenie połączyło teorię z praktyką, dostarczając uczestnikom wiedzy kluczowej dla skutecznego projektowania przy uwzględnieniu aspektów technicznych związanych z wyborem ww. materiałów.

Firma Antalis jest dystrybutorem gamy produktów papierowych, materiałów komunikacji wizualnej i opakowaniowych. Kolejnym krokiem zawiązanej współpracy będą warsztaty projektowe dotyczące wykorzystania papieru w projektowaniu graficznym.

Więcej na profilu Instagram Koła Naukowego „Powidoki”