Wydarzenia

2
 • miniatura
  Filename: mini.png
  Size: 44.01 KB
 • 1.jpg
  Filename: 1.jpg
  Size: 279.64 KB
 • 2.jpg
  Filename: 2.jpg
  Size: 291.21 KB
 • 3.jpg
  Filename: 3.jpg
  Size: 303.6 KB
 • 4.jpg
  Filename: 4.jpg
  Size: 315.78 KB
 • 5.jpg
  Filename: 5.jpg
  Size: 271.16 KB
 • 6.jpg
  Filename: 6.jpg
  Size: 340.82 KB

W sobotę 2 grudnia br. w godzinach 12.00-18.00 w Galerii Hol w budynku Centrum Promocji Mody  Akademii Sztuk Pięknych w Łodzi odbędzie się świąteczna edycja "Targów sztuki studenckiej". Podczas tego wyjątkowego wydarzenia będą mieli Państwo możliwość zakupu unikatowych i oryginalnych prezentów świątecznych dla swoich bliskich. To również okazja, by odkryć nowe talenty, porozmawiać z młodymi artystami i dowiedzieć się więcej o ich inspiracjach czy technikach twórczych, z których korzystają.

Na kilkudziesięciu stoiskach zaprezentowane zostaną przepiękne karty świąteczne, unikatowa ceramika, ozdoby choinkowe, biżuteria artystyczna, grafiki, plakaty, obrazy, koszulki, torby, poduchy i wiele innych  wyjątkowych prac. Targi można śledzić na Facebooku Uczelni, gdzie codziennie prezentowane będą prace studenckie przeznaczone do sprzedaży.

Zapraszamy również najmłodszych gości naszych targów na warsztaty tworzenia ozdób choinkowych. Jest to doskonała okazja, aby rozwijać kreatywność i zainteresowania artystyczne  wśród małych artystów.

Pragniemy również za zaprosić Państwa do włączenia się w akcję charytatywną „Mikołajki dla Janaka” (Facebook), zorganizowaną przez Samorząd Studencki ASP w Łodzi. Podczas targów działać będzie stoisko z unikatowymi grafikami, plakatami oraz obrazami zebranymi przez studentów ASP w Łodzi. Całkowity dochód z ich sprzedaży przeznaczony będzie na dalszą rehabilitację naszego kolegi Michała Janakowskiego. Wpłat dokonywać będzie można za pośrednictwem zrzutka.pl.

Razem wspierajmy młodych artystów i cieszmy się ich niezwykłą twórczością.

Wstęp jest bezpłatny

Autor oprawy graficznej: dr Piotr Gryz
Koordynator „Targów sztuki studenckiej”: Małgorzata Zawada

Targi sztuki studenckiej. Edycja świąteczna
2 grudnia (sobota), godz. 12.00-18.00
Akademia Sztuk Pięknych im. Władysława Strzemińskiego w Łodzi
Budynek Centrum Promocji Mody
ul. Wojska Polskiego 121
Wjazd do ASP od ulicy Pankiewicza / Spornej. 
Na terenie ASP czeka duży parking. Dojeżdżają do nas autobusy linii: 51, 53, 57, 60, 61, 70.

do góry