Filename: miniatura.jpg

Tegoroczne Dni Otwarte w łódzkiej ASP były niesamowitym wydarzeniem. Przede wszystkim dlatego, że uwielbiamy, gdy Akademia Sztuk Pięknych im. Władysława Strzemińskiego jest pełna energii, entuzjazmu i pasji. Odwiedziło nas ponad 2500 osób z całej Polski - w tym osoby indywidualne i grupy, które przyjechały autokarami. Dzień wagarowicza młodzież spędziła więc z nami - tu, w łódzkiej ASP.

W organizację Dni Otwartych 2023 włączyła się cała społeczność naszej uczelni, w tym rekordowa liczba studentów - wolontariuszy. „Jesteście wspaniałymi wizytówkami tego miejsca i prawdziwymi gospodarzami Akademii” – podsumowuje dr Przemysław Wachowski, Rektor Akademii Sztuk Pięknych w Łodzi. „Dziękuję również wszystkim pracownikom ASP i każdemu z osobna -  za zaangażowanie, aktywność i kreatywność. Bez Państwa te Dni Otwarte nie byłyby tak wyjątkowym wydarzeniem” – dodaje.  ASP w Łodzi łączy ludzi, a indywidualizm każdego z osobna w pracy zespołowej tworzy nową jakość.

Album z foto-relacją z Dni Otwartych 2023 dostępny jest na Facebooku ASP: facebook.com