Wydarzenia

0
  • miniatura
    Filename: miniatura.jpg
    Size: 35.18 KB

Akademickie Centrum Designu zaprasza do udziału w projekcie Akademia Mistrzów (IV) pod hasłem „Konstrukcje, technologie i materiałoznawstwo jako element procesu. ARCHITEKskóra, w której żyję” w ramach rocznego cyklu „Design w procesie”.

W ramach wydarzenia odbędzie się wystawa i konferencja, skierowane do grona projektantów i artystów, wykładowców akademickich, jak i niezależnych zawodowo profesjonalnych twórców.

Wydarzenie odbędzie się w dniach 27-28 lutego 2023 r. w Akademickim Centrum Designu w Łodzi (ul. Księży Młyn 13/15). Wystawa otworzy się 28 lutego 2023 r.

Nabór dla artystów i designerów do udziału w konferencji – spotkaniu panelowym, sesji warsztatowej (dyskusyjnej), wystawie dla artystów i projektantów wyższych uczelni artystycznych, środowiska artystycznego, projektowego, biznesowego trwa do 10 lutego 2023 r.

Więcej informacji o naborze: acdesign.com.pl

Kontakt
Magdalena Komborska
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
kom. 605 651 982

Projekt Akademii Mistrzów realizowany w ramach Programu Operacyjnego Infrastruktura i Środowisko 2014-2020, PRIORYTET: VII Ochrona dziedzictwa kulturowego i rozwój zasobów kultury, DZIAŁANIE: 8.1 Ochrona dziedzictwa kulturowego i rozwój zasobów kultury.

Poprzednie edycje:

AKADEMIA MISTRZÓW (I) | NIE!POKÓJ

AKADEMIA MISTRZÓW (III) | BIO – KREACJA

do góry