Filename: miniaturkab.jpg

Uprzejmie informujemy, że Fundacja Edukacyjna Perspektywy organizuje kolejną edycję wydarzenia Perspektywy Woman in Tech Summit 2022, które odbędzie się 7-8 czerwca 2022 r. i gościć będzie ponad 10 000 uczestniczek i uczestników (5000 na miejscu i dodatkowo 5000 online) ze 100 krajów świata. Wydarzeniu patronuje 60 największych firm technologicznych oraz najlepsze uczelnie techniczne z Polski i ze świata.

Summit jest przestrzenią do rozmów o najnowszych zwrotach w technologiach – w ramach wydarzenia odbędzie się m.in. seria 100 specjalistycznych warsztatów, strefa mentoringu i targi pracy (Career Expo).

Będą mu towarzyszyć liczne wydarzenia dodatkowe – spotkania w firmach (Tech Warsaw Welcomes), seminarium naukowe dla badaczek i badaczy w zakresie informatyki oraz Wielka Celebracja Kobiet w TECH&IT z wręczeniem tytułów TOP10 Kobiet w Sztucznej Inteligencji.

Najważniejszymi tematami tegorocznej konferencji będą: metaverse, sztuczna inteligencja w jej najnowszych i najbardziej praktycznych odsłonach, blockchain, cyberbezpieczeństwo, technologie proklimatyczne, deep tech, 5G i chmura.

Studentki i studenci mogą otrzymać bezpłatne bilety, aplikując przez formularz grantowy dostępny pod adresem: Grants – Perspektywy Women in Tech Summit 2022

Osoba kontaktowa:

Pan Rafał Solecki-Bieniecki