Filename: miniaturka.jpg

W imieniu Samorządu Studenckiego ASP w Łodzi oraz władz naszej uczelni z całego serca zapraszamy do wzięcia udziału w zbliżającym się kiermaszu, z którego dochód w całości będzie przeznaczony na pomoc dla chorych dzieci z Ukrainy.

Nawiązaliśmy współpracę z Fundacją Gajusz organizującą w tej chwili transport medyczny dla nieuleczalnie chorych dzieci, a później koordynującą pobyt tych dzieci w Łodzi. W najbliższy weekend (5-6 marca 2022, sobota-niedziela) na OFF Piotrkowska w Galerii Pop Up 5 na OFF Piotrkowska (ul. Piotrkowska 138/140) w godzinach 11:00 - 21:00 odbędzie się kiermasz prac. Płatność będzie dokonywana gotówką do specjalnej puszki przygotowanej przez Fundację lub poprzez zbiórkę pieniężną na stronie Fundacji:

Bardzo prosimy Was o pełną mobilizację i przekazywanie własnych prac artystycznych na kiermasz. Prace można składać do piątku 4 marca 2022 w pokoju Centrum Promocji Akademii (budynek CPM, parter po prawej od głównego wejścia) w godz. 9.00-15.00. Do każdej pracy prosimy dołączyć kartki z imieniem i nazwiskiem autora oraz minimalną sugerowaną przez autora ceną pracy.

Liczymy na Was!