Wydarzenia

W tle czarno-biała fotografia siedzących postaci w strojach ludowych. Na pierwszym planie jaskrawozielonym drukiem napis: Modne – Łowickie. Konkurs dla studentek i studentów Instytutu Ubioru ASP w Łodzi.
    Filename: MINIATURA MODNE ŁOWICKIE konkurs.jpg

Serdecznie zapraszamy studentki i studentów Instytutu Ubioru Wydziału Sztuk Projektowych ASP w Łodzi do udziału w konkursie „MODNE – ŁOWICKIE”, który jest organizowany przez Muzeum w Łowiczu oraz Akademię Sztuk Pięknych w Łodzi.

Celem konkursu jest zaproponowanie nowoczesnych rozwiązań́ projektowych inspirowanych tradycyjnym strojem łowickim.

Zadanie konkursowe polega na opracowaniu projektu minimum trzech, a maksimum pięciu elementów odzieży dziecięcej, w tym projektu haftu lub nadruku, dla których inspiracją  ma być tradycyjny stój łowicki.

Nagrody w konkursie:

I miejsce: 1000 zł brutto
II miejsce: 800 zł brutto
III miejsce: 600 zł brutto

Termin zgłoszeń upływa 29 października 2021.

Więcej informacji na temat zgłoszeń w Regulaminie konkursu.

Życzymy powodzenia!