Filename: miniatura.jpg

Szanowni Państwo,

serdecznie zapraszamy 16 maja 2021 r. (niedziela) do udziału w Nocy Muzeów 2021 w Akademii Sztuk Pięknych w Łodzi.

Tegoroczną edycję organizujemy przede wszystkim w sposób bezpieczny, z zachowaniem wszystkich zasad obowiązujących w czasie pandemii. Zarazem jednak tak, aby ich przestrzeganie nie wpłynęło na atrakcyjność naszych propozycji.

Podczas wydarzenia trzykrotnie odbędzie się oprowadzanie kuratorskie po wystawie jubileuszowej z okazji 50-lecia pracy twórczej prof. Jerzego Leszka Staneckiego “Stanecki Artis 50”, które poprowadzi dr hab. Marek Herbik, prof. uczelni. Również trzykrotnie odbędzie się projekcja studenckich prac wideo i animacji zrealizowanych pod kierunkiem pedagogów z Instytutu Fotografii i Multimediów oraz Instytutu Animacji i Gier.
Uwaga! Liczba miejsc ograniczona. Obowiązują zapisy pod adresem: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Dodatkowo 15 maja 2021 r. (sobota) od godz 14.00 do 16.00 zapraszamy do Galerii ASP przy ulicy Piotrkowskiej 68 na wydarzenie Przepływy 2021 – spotkanie autorskie z młodymi twórcami i pedagogami z Instytutu Wzornictwa.

PROGRAM WYDARZENIA

16 maja 2021 (niedziela)

14.30 – oprowadzanie kuratorskie po wystawie “Stanecki Artis 50”, Galeria Kobro (budynek główny ASP, ul. Wojska Polskiego 121)

15.15 – projekcja studenckich prac wideo w auli Centrum Promocji Mody (budynek CPM, ul. Wojska Polskiego 121)

16.00 – oprowadzanie kuratorskie po wystawie “Stanecki Artis 50”, Galeria Kobro (budynek główny ASP, ul. Wojska Polskiego 121)

16.45 – projekcja studenckich prac wideo w auli Centrum Promocji Mody (budynek CPM, ul. Wojska Polskiego 121)

17.30 – oprowadzanie kuratorskie po wystawie “Stanecki Artis 50”, Galeria Kobro (budynek główny ASP, ul. Wojska Polskiego 121)

18.15 – projekcja studenckich prac wideo w auli Centrum Promocji Mody (budynek CPM, ul. Wojska Polskiego 121)

Serdecznie zapraszamy!

Uwaga! Zgłaszając mailowo chęć udziału w wydarzeniu uczestnik wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla organizacji wydarzenia i zapisów na nie, zgodnie z zasadami określonymi w Rozporządzeniu Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych).