Filename: miniatura.jpg

W dniu 19 kwietnia o godz. 12:00 na platformie Zoom odbędzie się prezentacja dotycząca działalności włoskiej organizacji Life Beyond Tourism (LBT) z siedzibą we Florencji.

Organizacja powstała pod auspicjami Fondazione del Bianco, od ponad 30 lat zajmującej się promocją różnorodności kulturalnej w poszczególnych krajach. Od niedawna jest również partnerem międzynarodowego programu Erasmus+ umożliwiającego także wymianę studencką. Akademia Sztuk Pięknych w Łodzi jest partnerem Life Beyond Tourism i włącza się w działalność kulturalną (m.in. poprzez wystawy, konferencje naukowe), obejmującą studentów i wykładowców.

Prezentacja prowadzona będzie w języku angielskim. Przedstawiciele Life Beyond Tourism opowiedzą o organizacji, jej celach, a także możliwościach współpracy.

Zachęcamy do uczestnictwa studentów i wykładowców.

Poniżej link do wydarzenia:

ID meeting: 819 1054 3762

Serdecznie zapraszamy!