Filename: miniatura.png
  • plakat
    Filename: plakat.jpg

W imieniu organizatora VI Konkursu Najlepszych Dyplomów Sztuki Mediów we Wrocławiu (Centrum Sztuki WRO) zapraszamy na otwarcie wystawy konkursowej „AKCES I ZWROT”. Wydarzenie będzie zrealizowane 19 listopada 2020 roku (czwartek) o godz. 19.00 w formule online na platfrormie ZOOM, z transmisją na profilu Centrum Sztuki WRO na Facebooku.

W trakcie otwarcia jest planowany spacer po całej ekspozycji wraz z przedstawieniem prac, uczestników i uczelni.

Czas trwania wystawy: 19.11.2020 – 5.02.2021

Uczestnicy:

Małgorzata Ewa Bolt / Akademia Sztuk Pięknych w Gdańsku
Maciej Gniady / Akademia Sztuk Pięknych im. Jana Matejki w Krakowie
Krystian Grzywacz / Akademia Sztuk Pięknych im. Eugeniusza Gepperta we Wrocławiu
Marta Mikołajczyk i Agnieszka Buczyńska / Akademia Sztuk Pięknych im. Władysława Strzemińskiego w Łodzi
Horacy Muszyński / Akademia Sztuki w Szczecinie
Kacper Mutke / Akademia Sztuk Pięknych w Katowicach
Szymon Wildstein / Uniwersytet Artystyczny w Poznaniu
Agata Witczak / Akademia Sztuk Pięknych w Warszawie

Każdorazowo Konkursowi Najlepszych Dyplomów towarzyszy konferencja naukowa. Tegoroczna – „Z DYSTANSEM” – odbędzie się w piątek 20 listopada 2020 roku w godz. 10.00-15.00 w formule online na platformie ZOOM, z transmisją przez kanał Akademii Sztuk Pięknych we Wrocławiu na YouTube.

Zapraszamy.