Drodzy Studenci, zajęcia w roku akademickim 2020/2021 rozpoczynają się 1 października 2020 r. zgodnie z planem odpowiednim dla każdego kierunku.
6 października o godz. 11:00 odbędzie się uroczystość Inauguracji Roku Akademickiego. Jednakże, ze względu na sytuację epidemiczną związaną z COVID-19 oraz mając na uwadze bezpieczeństwo wszystkich gości, tegoroczna uroczystość będzie miała charakter zamknięty i zostanie zorganizowana z udziałem ograniczonej liczby gości tj. władz uczelni, członków Senatu oraz immatrykulowanych studentów i odznaczonych pracowników uczelni.

Przebieg wydarzenia będzie rejestrowany, w efekcie czego powstanie reportaż, film z przemówieniem rektora i wykładu inauguracyjnego.

Zapraszamy do ich obejrzenia na naszą stronę