Komunikaty COVID-19

Szanowni Państwo,

W związku, ze spowodowaną zbliżającym się rozpoczęciem roku akademickiego 2020/2021, zwiększoną ilością osób przebywających w budynkach ASP w Łodzi, wprowadza się obowiązek noszenia maseczek na terenie uczelni z wyjątkiem następujących pomieszczeń: sale dydaktyczne (pracownie), warsztaty, sale gimnastyczne, mieszkania w Domu Studenta.

Nie ma obowiązku noszenia maseczek przez pracowników w trakcie wykonywania obowiązków służbowych w pokojach biurowych.

Dodatkowo zaleca się zachowanie szczególnej ostrożności przy wchodzeniu do budynków w trakcie oczekiwania na pomiar temperatury. Obowiązuje wówczas bezwzględny obowiązek noszenia maseczek oraz zachowania dystansu społecznego — 1,5 metra pomiędzy osobami wchodzącymi do ASP.

Kanclerz ASP w Łodzi
Piotr Statucki