Komunikaty COVID-19

KOMUNIKAT REKTORA dotyczący zawieszenia działalności Uczelni, pracy w trybie zdalnym pracowników Akademii Sztuk Pięknych im. Władysława Strzemińskiego w Łodzi oraz prowadzenia zajęć realizowanych z wykorzystaniem metod i technik kształcenia na odległość.

W nawiązaniu do wcześniejszych Komunikatów Rektora, wprowadzonego stanu epidemii w Polsce oraz zgodnie z Rozporządzeniem MNiSW z dnia 23 marca 2020 roku (ze zmianami) w sprawie czasowego ograniczenia funkcjonowania niektórych podmiotów systemu szkolnictwa wyższego i nauki w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19, jak również w związku z panującą sytuacją epidemiologiczną w kraju, oraz informacją podaną na stronie Ministerstwa Nauki i Szkolnictwa Wyższego zawieszenie funkcjonowania Uczelni zostaje przedłużone do dnia 24 maja 2020 roku włącznie.

prof. dr hab. Jolanta Rudzka Habisiak
Rektor Akademii Sztuk Pięknych