Pracownicy akademiccy

Instytut Malarstwa i Rysunku

Studiował na Wydziale Edukacji Wizualnej Akademii Sztuk Pięknych im. Władysława Strzemińskiego w Łodzi

1997 – dyplom z malarstwa pod kierunkiem prof. Krystyna Zielińskiego

2003 – doktorat na Wydziale Grafiki i Malarstwa ASP w Łodzi – „Mandala Bóstw – Kolekcja Prac Malarskich Inspirowana Ikonografią Kultury Popularnej’’

2012 – habilitacja na Wydziale Grafiki i Malarstwa ASP w Łodzi – „ALIEN – Między jednym a drugim dyskursem’’

Obecnie jest profesorem uczelni w Pracowni Semantyki Obrazu na Wydziale Malarstwa i Rysunku w łódzkiej ASP.

Twórczość w obszarach malarstwa, rysunku, video, tekstów wszelakich i muzyki (lider Dyamentoamentowego Deszczu, Czarnej Korony, the TYBET UNDERGROUND, GOD ANIMALS, LUSZ).

Brał udział w kilkunastu wystawach indywidualnych i kilkudziesięciu zbiorowych krajowych i zagranicznych, między innymi: w Tel Avivie, Chicago, Wiedniu, Paryżu i Galway.

Jego prace znajdują się w zbiorach: Artlink Sothebys w Tel Avivie oraz w kolekcjach prywatnych w Tel Avivie, Chicago, Galway, Warszawie, Łodzi oraz Kazimierzu Dolnym nad Wisłą.