Pracownicy akademiccy

Filename: _MG_7649_małe.jpg

Instytut Ubioru

Doktor Katarzyna Caban-Piaskowska prowadzi zajęcia na temat planowania swojej ścieżki kariery oraz z podstaw marketingu, zarządzania i tworzenie swojej marki, a także biznesplanu.

Jest doktorem nauk ekonomicznych w zakresie nauk o zarządzaniu – stopień uzyskany w 2012 roku.

Jest absolwentką Politechniki Łódzkiej Wydziału Organizacji i Zarządzania – specjalność marketing – dyplom w 2003 roku.

Od kilkunastu lat jest wykładowcą w łódzkich uczelniach wyższych. Prowadzi szkolenia i doradztwo biznesowe dla artystów i przedsiębiorców oraz przedsiębiorstw, w tym firm odzieżowo-tekstylnych, m.in. z zarządzania własną marką. Uczestniczy i ma prelekcje na spotkaniach i konferencjach naukowych organizowanych w kraju i za granicą. Jest autorką kilkudziesięciu publikacji w czasopismach polsko- i anglojęzycznych o tematyce związanej z zarządzaniem, marketingiem i sztuką, w tym design management.

Prowadzi badania z zakresu design management oraz sieciowość.

Zainteresowania: doradztwo biznesowe, design management, marketing i zarządzanie w sztuce i projektowaniu, rozwój nowoczesnych organizacji z naciskiem na organizacje sieciowe.

Publikacje