pokój 309 (ul. Wojska Polskiego 121, piętro III, pawilon A)

mgr Magdalena Maciaszczyk | specjalista ds. wymiany międzyinstytucjonalnej

Filename: miniatura_prezentacja Marta.jpg
  • plakat
    Filename: marta_prezentacja plakat strona.jpg

We środę, 27.03.2024 r. o godz. 12:00 Biuro ds. wymiany międzynarodowej zaprasza na prezentację Marty Alonso Fernández-Bravo, studentki Escuela de Arte y Superior de Diseño de Orihuela (Hiszpania). Po pierwszym semestrze spędzonym w łódzkiej ASP w ramach studiów Erasmus+, Marta postanowiła przedłużyć swój pobyt w Akademii, tym razem realizując tu praktyki. Podczas prezentacji podzieli się praktycznymi informacjami na temat swojej uczelni, miasta i kraju, chętnie odpowie również na pytania o kulturę Hiszpanii.

Serdecznie zapraszamy do Galerii Strefa Erasmusa (III piętro, budynek główny ASP, obok pokoju 309).

Wydarzenie w języku angielskim.